کدام یک از بسته‌های شگفت انگیز و بسته‌های عادی اینترنت ایرانسل برای مصرف در اولویت هستند؟

پس از خرید اینترنت شگفت انگیز ایرانسل اولویت مصرف اینترنت با این بسته است.

بسته های اینترنت اپراتور ایرانسل برای دو نوع سیم کارت اعتباری و دائم یکسان است؟

خیر یکسان نیست. مبلغ هر کدام از بسته ها متفاوت است.

قیمت بسته‌ های اینترنت (همراه اول، ایرانسل و رایتل) با احتساب مالیات در آی‌کاپ درج شده اند؟

زمانی که شما بسته‌های متنوع اینترنت را در آی‌کاپ مشاهده می‎کنید، قیمت آن‌ها با احتساب مالیات درج شده است. پس از انتخاب بسته اینترنت مورد نظرتان می‌توانید قیمت آن‌ها را با محاسبه مالیات مشاهده کنید.

چگونه برای همراه اول دائمی بسته اینترنت بخریم؟

کافی است یکبار وارد اپلیکیشن آی‌کاپ شوید. سپس، خدمات خرید اینترنت را انتخاب کنید و شماره موبایل دائمی همراه اول را درج نمایید. در مرحله‌ی بعد، نوع اپراتور و نوع سیم‌کارت خود را مشخص کنید. انتخاب بسته اینترنت موبایل همراه اول دائمی بسته به سلیقه خودتان می‌تواند متنوع باشد.

همه چیز درباره خرید آنلاین بسته‌های اینترنت همراه در آی‌کاپ

خرید بسته اینترنت خوب را می‌توانید با آی‌کاپ انجام بدهید. چون انتخاب و سفارش بسته‌های اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل در اپلیکیشن امکانپذیر است. در این اپلیکیشن کاربردی، امکان خرید تمامی بسته‌های ساعتی، روزانه، شبانه، هفتگی، ماهیانه، بلندمدت، سالیانه و ترکیبی برای تمای اپراتورهای موبایل وجود دارد. همچنین، شما می‌توانید خرید بسته های اینترنت هدیه را در آی‌‎کاپ انجام بدهید.

خرید بسته اینترنت همراه اول

بسته‌های اینترنت همراه اول دارای تنوع بسیار زیادی هستند. بسته‌های اینترنت نوترینو، فیروزه‌ای، آلفا و همراهی چند نمونه از بسته‌های اینترنت موبایل هستند. اکثر بسته‌های اینترنت همراه اول برای هر دو نوع اپراتور اعتباری و دائمی قابل استفاده می‌باشند. شما می‌توانید این بسته‌ها را از آی‌کاپ خریداری کنید.

بسته‌های اینترنت یک‌روزه و یک‌ماهه به‌عنوان متنوع‌ترین بسته اینترنت همراه اول شناخته می‌شود. برای خرید اینترنت همراه اول می‌بایست بر روی گزینه سیم‌کارت کلیک کنید تا تمامی فرآیند خرید برای همان شماره موبایل شما انجام شود.

خرید اینترنت هدیه برای دیگران همراه اول

بسته های اینترنت نوترینو، ترکیبی دلخواه، اشتراکی دیتا، مدار فیروزه‌ای، آلفا، همراهی، یک‌روزه، یک‌ماهه، بلندمدت و نامحدود شبانه همراه اول را می‌توانید در آی‌کاپ انتخاب کنید و سفارش بدهید. در بین این بسته‌ها، اینترنت شبانه همراه اول به‌عنوان بسته پرحجم اینترنت شناخته می‌شود.

خرید اینترنت هدیه برای دیگران هم در آی‌کاپ امکانپذیر است. ابتدا می‌بایست به اپلیکیشن اجازه بدهید تا به مخاطبان موبایل شما دسترسی داشته باشد. سپس، یک شماره موبایل را برای خرید اینترنت هدیه دیگران انتخاب کنید. پس از خرید اینترنت هدیه، پیامک خرید آن از سوی همان اپراتور برای فرد مورد نظر ارسال می‌شود.

خرید بسته اینترنت ایرانسل

نخستین کاری که باید برای خرید بسته اینترنت ایرانسل انجام بدهید، درج شماره موبایل است. اگر حداقل یکبار به اپلیکیشن آی‌کاپ وارد شده باشید، می‌توانید بر روی گزینه سیم‌کارت کلیک کنید. سپس، شماره موبایل، نوع اپراتور و نوع سیم‌کارت شما به طور خودکار درج می‌شود.

بسته های اینترنت هدیه برای دیگران ایرانسل

خرید اینترنت هدیه برای دیگران ایرانسل را با آی‌کاپ انجام بدهید. چون در کمتر از 2 دقیقه و تنها با چند کلیک می‌توانید بهترین بسته اینترنت موبایل را خریداری کنید. تنوع بسته‌های اینترنت هدیه ایرانسل گسترده است. بسته‌های اینترنت ساعتی، یک‌ روزه، سه ‌روزه، 7 روزه، 15 روزه و یک‌ماهه را می‌توانید برای هدیه به دیگران انتخاب کنید. البته بسته‌های بلندمدت اینترنت ایرانسل هم گزینه‌های مناسبی برای شارژ هدیه هستند. بسته‌های 60 روزه، 90 روزه، 120 روزه، 180 روزه و 365 روزه هم برای استفاده در بلندمدت می‌توانند هدیه‌های خوبی باشند.

خرید بسته اینترنت رایتل

خرید بسته اینترنت رایتل برای سیم‌کارت‌های اعتباری، دائمی و دیتا را در آی‌کاپ می‌توانید انجام بدهید. بسته های اینترنت رایتل همانند بسته های همراه اول و ایرانسل متنوع هستند. این بسته‌ها براساس مهلت استفاده، پرتنوع می‌باشند. بسته‌های اینترنت رایتل از نوع 1 روزه، 3 روزه، 7 روزه، 15 روزه، 30 روزه، 60 روزه، 90 روزه، 180 روزه و 365 روزه هستند.

برای خرید بسته اینترنت موبایل رایتل در آی‌کاپ، ابتدا آنلاین شوید. سپس، بر روی گزینه سیم‌کارت کلیک کنید تا شماره و نوع اپراتور موبایل شما به طور خودکار درج شود. اکنون می‌توانید نوع بسته اینترنت رایتل مورد نظر خودتان را درج نمایید.

بهترین بسته اینترنت هدیه رایتل

برای خرید بسته اینترنت هدیه رایتل با تنوع زیادی روبرو هستید. چون شما می‌توانید بسته‌‌های یک روزه رای تا بسته‌های یک ساله رایتل را خریداری کنید. سفارش بسته اینترنت هدیه رایتل در آی‌کاپ، زمان زیادی از شما نمی‌گیرد. کافی است به آی‌کاپ دسترسی بدهید تا بتوانید مخاطبان خود را برای بسته اینترنت هدیه رایتل انتخاب کنید.

تفاوت بسته اینترنت داخلی و خارجی

اولین تفاوت میان بسته اینترنت داخلی و خارجی به هزینه‌ی آن‌ها مربوط می‌شود. به طور معمول، هزینه استفاده از بسته اینترنت خارجی بیشتر از هزینه بسته اینترنت داخلی است. دومین تفاوت میان این دو بسته به بستر استفاده از آن‌ها مرتبط است. برای نمونه، بسته اینترنت خارجی برای استفاده از محتواهای وبسایت‌های خارجی استفاده می‌شود. این در حالی است که بسته‌های اینترنت داخلی تنها برای سایت‌ها و پیامرسان‌های داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی، سایت‌ها و پیامرسان‌هایی که سرور آن‌ها در داخل کشور قرار دارند، سایت‌های داخلی هستند. سرور سایت‌های خبرگزاری، بانک‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ایرانی در داخل کشور قرار دارند و ترافیک داخلی مصرف می‌کنند. توجه داشته باشید که سرعت دانلود از سرورهای داخلی نسبت به سرعت دانلود از سرورهای خارجی، بیشتر است.