نحوه پیگیری شارژ خریداری شده همراه اول، ایرانسل و رایتل چگونه است؟

برای پیگیری انجام صحیح عملیات خرید شارژ در اپلیکیشن آی‌کاپ، پس از ورود به برنامه بر روی گزینه پیگیری تراکنش کلیک نموده و مرحله پرداخت وجه را بررسی کنید.

روش خرید شارژ ایرانسل با خط همراه اول چگونه است؟

زمانی که شما با استفاده از اپلیکیشن در حال خرید شارژ هستید مهم نیست خط شما ایرانسل و یا همراه اول باشد. تنها با وارد کردن شماره خود و انتخاب اپراتور می‌توانید به صورت آنلاین با استفاده از آی‌کاپ شارژ تهیه کنید.

خرید شارژ بدون اینترنت در آی‌کاپ امکانپذیر است؟

خیر. زمانی که به اینترنت متصل باشید، می‌توانید خرید شارژ موبایل را انجام بدهید.

خرید شارژ هدیه برای دیگران در اپلیکیشن آی‌کاپ چگونه است؟

امکان خرید شارژ هدیه برای دیگران در اپلیکیشن آی‌کاپ وجود دارد. کافی است تا به آی‌کاپ برای دسترسی به مخاطبان خود اجازه بدهید. سپس، شماره موبایل مورد نظر خود را برای خرید شارژ هدیه مشخص کنید.

مزایای خرید شارژ سیم کارت با آی‌کاپ

کیف الکترونیک پارت که به اختصار آی‌کاپ نامیده می‌شود. آی‌کاپ، یکی از برنامه‌های پرداخت آنلاین بوده که امکان خرید سریع، امن و آسان اعتبار تلفن‌ همراه را برای شما فراهم می‌کند. رابط کاربری ساده، پشتیبانی از اپراتورهای مختلف، ارائه اعتبار مستقیم و غیرمستقیم و خرید اعتبار برای دیگران از جمله مزایای استفاده از آی‌کاپ به شمار می‌رود.

روش‌های خرید شارژ با موبایل در آی‌کاپ

اگر سیمکارت شما تحت پوشش یکی از اپراتورهای رایتل، ایرانسل و همراه اول است، در آی‌کاپ می‌توانید شارژ بخرید. همچنین، شما می‌توانید از خدمات افزایش اعتبار برای دیگران بهره مند شوید.

افزایش شارژ مستقیم همراه اول با اپلیکیشن آی‌کاپ

کاربران سیمکارت‌های همراه اول برای خرید شارژ مستقیم، پس از ورود به آی‌کاپ لازم است مراحل نصب و تایید شماره موبایل خود را انجام بدهند. سپس، بر روی تصویر سیمکارت کلیک کرده تا شماره پیش‌فرض‌شان در برنامه ثبت شود. برنامه به صورت خودکار اپراتور سیمکارت را شناسایی کرده و از شما می‌خواهد تا نوع شارژ را انتخاب کنید. با کلیک بر روی گزینه مستقیم و انتخاب مبلغ شارژ وارد مرحله پرداخت شوید.

شماره کارت بانکی، کد CVV2، تاریخ انقضای کارت و رمز پویای خود را وارد کنید. در نهایت، در کمتر از یک دقیقه عملیات افزایش شارژ را به پایان برسانید.

خرید شارژ غیرمستقیم همراه اول با اپلیکیشن آی‌کاپ

پس از وارد کردن شماره همراه خود برای دریافت رمزینه شارژ در آی‌کاپ، گزینه “رمز شارژ” را انتخاب کنید. در ادامه، بر روی پرداخت کلیک کنید. رمز شارژ که در حال حاضر در آی‌کاپ، تنها برای کاربران اپراتور همراه اول فعال است؛ پس از پرداخت، کد شارژ را برای شما نمایش خواهد داد و تایید آن نیز به صورت پیامک برای‌تان ارسال خواهد شد.

روش افزایش شارژ ایرانسل با اپلیکیشن آی‌کاپ

برای شارژ سیمکارت ایرانسل با استفاده از آی‌کاپ، پس از وارد کردن شماره و انتخاب اپراتور خود در صورت ترابرد سیمکارت، گزینه “شارژ مستقیم” به صورت خودکار انتخاب می‌شود. برای ادامه کار پس از انتخاب مبلغ مورد نظر اعتبار و کلیک بر روی پرداخت به صفحه خرید منتقل خواهید شد.

روش افزایش اعتبار شگفت‌انگیز ایرانسل

دریافت شارژ شگفت‌انگیز ایرانسل در اپلیکیشن آی‌کاپ بسیار ساده است. کافی است پس از طی مراحل افزایش شارژ ایرانسل و انتخاب مبلغ مورد نظر، گزینه «شگفت‌انگیز شارژ شود» را فعال و وارد مرحله پرداخت شوید.

روش‌های افزایش شارژ رایتل با اپلیکیشن آی‌کاپ

برای افزایش اعتبار رایتل کافی است پس از وارد شدن به آی‌کاپ و انتخاب “خرید شارژ”، شماره خود را وارد کرده و اپراتور خود را در صورت ترابرد انتخاب کنید. سپس بر روی شارژ مستقیم کلیک کرده و مبلغ شارژ را انتخاب و پرداخت را بزنید. با وارد کردن شماره کارت بانکی و رمز پویا خود به راحتی سیمکارت رایتل خود را شارژ کنید.