ویژگی‌ها‌ی آی‌کاپ در یک نگاه

  1. با اعمال فرآیندهای خدمات یکپارچه بانکی در آی‌کاپ می‌توانید دریافت سفته الکترونیک، امضای دیجیتال و برآورد تسهیلات را انجام دهید. همچنین، فرآیندهای کارت به کارت، خرید شارژ، پرداخت قبوض و خرید بسته‌های اینترنت در این اپلیکیشن فراهم است.
  2. از خدمات کاربردی مالی آی‌کاپ می‌توان به معرفی وام، برآورد تسهیلات و صندوق های سرمایه گذاری اشاره کرد.
  3. تلفیق هوش مصنوعی و خدمات گسترده‌ای نظیر اعتبارسنجی مرآت، پرداخت قبوض، سفته الکترونیک و پذیرندگان به بهبود کیفیت خدمات‌دهی آی‌کاپ کمک می‌کند.

مزایای آی‌کاپ برای کاربران

1- امنیت خدمات پرداخت

اطلاعات شما در سرورهای امن نگهداری می‌شود. ما از این اطلاعات به‌عنوان دارایی‌هایی که نیاز به نگهداری دارند، حداکثر حفاظت را می‌کنیم. اطلاعاتی از قبیل شماره حساب حساب، تاریخ انقضا کارت بانکی و رمز CVV2 شما را نگهداری نمی‌کنیم.

خوب است بدانید که ما در اپلیکیشن آی‌کاپ، روش‌های جدید رمزنگاری و دستگاه‌های امنیت فیزیکی را به کار گرفته‌ایم تا از اطلاعات شما محافظت کنیم.

2- سرعت و تسهیل فرآیند خدمات آی‌کاپ

تمامی خدماتی که در آی‌کاپ به شما ارائه می‌شود، با سرعت قابل توجهی می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. نکته مهم این است که از برخی از مجوزهای مهم که خودتان تایید می‌کنید، برای افزایش سرعت ارائه خدمات استفاده می‎کنیم.

چرا آی‌کاپ در ارائه خدمات یکپارچه بانکی پیشرو است؟

آی‌کاپ جزو اپلیکیشن‌های پیشرو در ارائه خدمات یکپارچه بانکی است. جهت استفاده از خدمت سفته الکترونیکی کافی است تا احراز هویت آنلاین را انجام داده و درخواست امضای دیجیتال را در آی‌کاپ ثبت کنید تا اطلاعات هویتی شما بررسی و تایید شود. پس از تایید اطلاعات هویتی، هدف شناسایی مشتری تحقق پیدا می‌کند. از آنجایی که آی‌کاپ یک اپلیکیشن با خدمات یکپارچه بانکی است، بعد از دریافت سفته الکترونیکی بلافاصله می‌توانید مراحل دریافت تسهیلات را طی کنید.