تصویر وام فوری با سفته | کدام بانک با سفته وام میدهد؟

وام فوری با سفته | کدام بانک با سفته وام میدهد؟

آخرین ویرایش:
انتشار:
84 دیدگاه
title

اگر به دنبال وام فوری با سفته هستید، باید همین ابتدا به شما بگوییم که به دنبال آگهی‌های وام یکروزه و شماره تلفن وام فوری با سفته نباشید، چرا که فرآیند دریافت وام با سفته هم در تمام بانک‌ها حداقل چند روزی زمان می‌برد.

حال اگر به وام با سفته نیاز دارید، در ادامه با ما همراه باشید تا بررسی کنیم که کدام بانک با سفته وام میدهد و بعد از آن، شرایط دریافت وام بانک رسالت با سفته را بررسی کنیم، چرا که سفته این بانک از نوع الکترونیکی بوده و می‌توانید آن را به راحتی از طریق تلفن همراه خود در هرزمانی که بخواهید دریافت کنید.

وام با سفته بدون ضامن

شرایط دریافت وام فوری با سفته


دریافت وام با سفته به منظور تسهیل در فرآیند وام‌دهی بانک‌ها است و هر بانک با توجه به ضوابط خود و حسب مورد، دریافت سفته را جایگزین شرایط خاص ضامن (مثل نامه کسر از حقوق یا فیش حقوقی و …) می‌کند.

اینکه بانک وام فوری بدون ضامن با سفته را تا چه مبلغی به شما پرداخت می‌کند، بستگی به ضوابط هر بانک دارد. از آنجا که قوانین بانک‌ها در گذر زمان در حال تغییر هستند، بهتر است هرزمان که قصد گرفتن وام با سفته را داشتید، شرایط جدید را از بانک مربوطه جویا شوید.

البته لازم به ذکر است که تمام بانک‌ها در ایران وام فوری با سفته ارائه نمی‌دهند و در ادامه بررسی می‌کنیم که کدام بانک با سفته وام می‌دهد.

کدام بانک با سفته وام میدهد؟

در حال حاضر از بانک‌های زیر می‌توانید برای دریافت وام با سفته اقدام کنید. از آنجا که بانک قرض‌الحسنه رسالت و بانک مهر ایران ارائه دهنده وام با سفته الکترونیکی هستند و فرآیند دریافت سفته آن‌ها به راحتی با تلفن همراه شما امکان‌پذیر است، شرایط دریافت وام از این دو بانک را به صورت کامل بررسی می‌کنیم.

 • قرض الحسنه رسالت
 • قرض‌ الحسنه مهر ایران
 • توسعه صادرات ایران
 • صنعت و معدن
 • مسکن
 • سپه
 • تجارت
 • رفاه کارگران
 • توسعه تعاون
 • پست بانک ایران
 • ملت
 • صادرات
 • ملی

نکته بسیار مهم: اساسی‌ترین ویژگی برای افرادی که می‌خواهند مشمول وام بدون ضامن با سفته باشند، رتبه اعتباری بالا و داشتن سوابق خوب در سیستم بانکی کشور است.

وام بانک رسالت با سفته الکترونیکی

به طور کلی، وام بانک رسالت با کارمزد 2 درصد اعطا می‌شود. در ادامه، اطلاعات دریافت وام بانک رسالت با سفته و کارمزد 2 درصدی را اعلام می‌کنیم.

پیش از درخواست وام با سفته بانک قرض الحسنه رسالت باید اعتبارسنجی مرآت را در اپلیکیشن آی‌کاپ انجام بدهید.

بعد از دریافت نتیجه اعتبارسنجی مرآت لازم است از خدمات برآورد تسهیلات اپلیکیشن آی‌کاپ استفاده کنید.

در گام بعد، سفته الکترونیکی را هم از اپلیکیشن آی‌کاپ دریافت کنید. برای دریافت سفته الکترونیکی، از طریق دکمه زیر آی‌کاپ را نصب کنید.

با روی کار آمدن سفته الکترونیکی در فرآیند وام‌دهی بانک قرض الحسنه رسالت، می‌توانید به صورت کاملا آنلاین وام با سفته دریافت کنید.

اگر برای دریافت سفته الکترونیکی از آی‌کاپ نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید مطلبی که در این باره نوشته‌ایم را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: وام فوری بانک رسالت

1 وام بانک مهر ایران با سفته


بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز دارای وام بانکی با سفته الکترونیکی است (در مواردی، نیاز به وجود یک ضامن برای دریافت وام با سفته است که در ادامه به آن اشاره کردیم).

سود این بانک هم در 2 درصد است و تا 2 سقف 50 و 100میلیون تومان می‌توانید وام دریافت کنید. شرایط دقیق‌تر آن را از سایت رسمی بانک قرض الحسنه مهر ایران بخوانید.

شرایط گرفتن وام بانک مهر ایران

این تسهیلات از بانک قرض الحسنه به افرادی تعلق می‌گیرد که حساب واریز حقوق آن‌ها در بانک مهر ایران است. به طور دقیق‌تر، مشمولین گرفتن وام با سفته از این بانک شرایط زیر را دارند:

۱- تمامی افراد شاغل و مستمری بگیر در دستگاه‌های اجرایی دولتی (این مشمولان عبارتند از: شرکت‌های دولتی، وزارتخانه‌ها، سازمان‌های دولتی و …) و نهادهای عمومی اعم از دولتی و غیر دولتی و سایر شرکت‌های بخش خصوصی که حقوق آن‌ها در بانک مهر ایران است.

همچنین، این افراد باید دارای رتبه اعتباری A-B و C باشند تا بتوانند از سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام بدون ضامن به همراه نامه کسر از حقوق از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

مبلغ وام (ریال)رتبه اعتباریشرح ضامن، سفته، چک یا نامه کسر از حقوق
تا 500 میلیونA,B,Cبدون ضامن (به همراه نامه کسر از حقوق)
قرارداد لازم الاجرا
احراز توان بازپرداخت تسهیلات
بین 500 تا 1000 میلیونA,B,Cبدون ضامن (به همراه نامه کسر از حقوق)
اخذ سفته یا چک حسب مورد و قرارداد لازم الاجرا
احراز توان بازپرداخت تسهیلات

۲- کارکنان سایر شرکت‌های بخش خصوصی که براساس تشخیص بانک، مشمول بند ۱ نیستند، اما واریز حقوق آن‌ها در بانک مهر ایران است و دارای رتبه اعتباری A و B می‌باشند. این افراد می‌توانند تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال وام بدون ضامن و به همراه نامه کسر از حقوق دریافت کنند.

همچنین، این افراد تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام با یک نفر ضامن معتبر و نامه کسر از حقوق، این تسهیلات را دریافت میکنند.

مبلغ تسهیلات (ریال) رتبه اعتباریضامن، چک، سفته یا نامه کسر از حقوق
تا 500 میلیونA,Bبدون ضامن (به همراه نامه کسر از حقوق)
گرفتن سفته یا چک حسب مورد و قرارداد لازم الاجرا
احراز توان بازپرداخت تسهیلات
بین 500 تا 1000 میلیونA,Bیک نفر ضامن معتبر با دریافت سفته یا چک حسب مورد
قرارداد لازم الاجرا
احراز توان بازپرداخت تسهیلات
تا 1000 میلیونCیک نفر ضامن معتبر با دریافت سفته یا چک حسب مورد
قرارداد لازم الاجرا
احراز توان بازپرداخت تسهیلات

منبع: سایت آی کاپ

سوالات خود را در بخش دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

فائزه حسین زاده
من فائزه حسین زاده هستم؛ مهندس کامپیوتر و علاقه‌مند به حوزه مالی و خدمات پرداختی نوین. با این هدف در آی‌کاپ فعالیت دارم تا آگاهی شما را درباره موضوعات مختلف بانکی افزایش بدهم.
دیدگاه شما

دیدگاه کاربران
  سلام وقت بخیر من تمام مدارک رو توی اپیلیکیشن عکس دادم و الان چند روزه میزنه درخواست شما ثبت شد و به زودی بررسی میشود اما خبری نیست از واریز وام خواستم بدونم نهایتا واریز وام بعد از تحویل مدارک چقدر طول میکشه ؟
  سالار ۴ هفته قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  باسلام درخواست شما از چه بانکی ست؟
  سلام و تبریک سال نو .من شغل آزاد دارم ،نقاش ساختمان هستم و نیاز به وام 200 میلیونی دارم تنها ضمانتی که میتوانم ارائه کنم سفته است و اعتبار سنجی عالی بدون مشکل دارم قبلا هم از بانک آینده با سفته وام گرفتم و به موقع تصویه کردم .لطفا بفرمایید از کدام بانک میتوانم فقط با سفته وام 200 میلیونی دریافت کنم ،با تشکر
  علیرضا سلیپانی جمال آباد ۳ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  باسلام پیشنهاد میکنیم جهت دریافت وام مقاله "شرایط وام بانک رسالت" را مطالعه نمائید.
  سلام.من در یک شرکت ساخت و ساز معتبر هستم.اما از بانک اقتصاد نوین حساب دارد .شامل وام بدون ضامن می‌باشم.با تشکر
  محمد حربی زاد ۴ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  سلام و عرض ادب این موضوع را بایستی از بانکی که حقوق جنابعالی به آن واریز می‌شود، پیگیری کنید.
  سلام من نیاز صد ملیون وام دارم با سفته وبدون نامه کسر از حقوق میشه نامه کسر از حقوق ندارم شغل آزاد دارم
  مرتضی شقاقی ۵ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  با سلام پیشنهاد می‌کنیم مقاله "شرایط وام بانک رسالت" را مطالعه کنید.
  سلام ببخشید چرا بانک قبول دار نیست که همچین وامی رو اجرایی شده و قبول نمیکنن که این .ام اصلا هست ما هر چقدر به بانک مراجعه کردیم گفتن همچین وامی وجود نداره پس اگه وجود نداره چرا مردم و الاف می کنید اگه هم هست پس چجوری ثبت نام کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید
  محمد حقیقت ۵ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  با سلام لطفا دقت کنید بانکی که به آن مراجعه می‌کنید در لیست بانک‌هایی که وام با سفته می‌دهند، باشد. لیست این بانک‌ها را می‌توانید در همین مقاله مشاهده کنید.
  سلام این چطور وام بدون ضامن هستش که فقط به بازنشستگان تعلق میگیره پس اونایی که اجاره نشین هستن چیکار کنن فقط به فکر پولدارا هستین پس الکی نگین وام بدون ضامن مردم رو مسخره خودتون نکنید دروغ هم نگین من همچین پیامی ندادم
  فخرالدین کریمی ۵ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  با سلام در مقاله ذکر شده که این تسهیلات به شاغلان و بازنشستگان تعلق می‌گیرد. جهت پیگیری تسهیلات بدون ضامن می‌توانید به بانکی که حقوق خود را دریافت می‌کنید، مراجعه نمایید.
  آیا وام شما به آزاد تعلق می‌گیرد یا نه به چه افرادی تعلق میگیردی
  محمد ۵ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  با سلام جهت کسب اطلاعات در این زمینه، پیشنهاد می‌کنیم مقاله "شرایط وام بانک رسالت" را مطالعه کنید.
  درخواست وام ۱۰۰میلیون دارم مستمر بگیر هستم یعنی حقوق پدرم رو میگیرم بازنشسته ارتش بوده من الان حقوقش رو میگیرم بانک تجارت حقوق میگیرم چطوری میتونم وام بگیرم با سفته بدون ضامن
  نرگس قاسم پور ۵ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  با سلام این موضوع را می‌توانید از بانکی که حقوق به آن واریز می‌شود پیگیری نمایید.
  وام بدون ضامن وبدون چک چطورمیتونم متقاضی1و ام20تا30میلیون تومن بگیرم؟سئوال بایدچجورباشه که اوپراتورهاپاسخ درستی بدهند؟زندگی من لبه تیغ قرارداره راهکاردرستی بهم بگید.آقااید.خانم اید.فقط1 راهنمایی میخوام
  علی مومنی ۶ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  با سلام وام بدون ضامن را می‌توانید از بانکی که حقوق شما به آن واریز می‌شود، پیگیری کنید.
  وام بدون ضامن وبدون چک تاسقف20میلیون ازکدا م بانک بگیرم؟
  علی مومنی ۶ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  با سلام درخصوص وام‌های بدون ضامن در همین مقاله به طور مفصل توضیح داده شده است.
  سلام وقتتون بخیر باشه من مستمری بگیر بانک سپه هستم و نیاز به وام ۲۰ میلیونی از بانک سپه دارم بدون ضامن میخام باید چیکار کنم پدرم با سمت ریاست بلزنشسته شدن الان فوت کردن باید چکار کنم ؟
  گلی ۶ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  سلام و عرض ادب لطفا جهت اخذ وام بدون ضامن به شعبه بانکی که حقوق جنابعالی به آن واریز می‌شود، مراجعه و اقدامات لازم را پیگیری کنید.
  سلام . من فروشنده لوازم خانگی هستم حقوقم به بانک سپه واریز میشه . به وام احتیاج دارم برای پول پیش خونه . تا ۳۰ میلیون احتیاج دارم . ضامن ندارم اگر امکانش هست برداشت از حقوق باشه یا سفته‌ .راهنمایی کنید چطور بدون ضامن وام دریافت کنم
  مائده رضایی ۶ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  با سلام جهت دریافت وام فوری بدون ضامن می‌توانید از شعبه‌ای که حقوق شما به آن واریز می‌شود، پیگیری نمایید.
  سلام شغل من آزاد هست و به وام ۵۰ میلیونی جهت رهن واجاره منزل احتیاج دارم از کجا میتونم وام بدون ضامن با سفته دریافت کنم
  پیمان محمدپوران ۶ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  با سلام وام‌های بدون ضامن را می‌توانید از بانکی که حقوق شما به آن واریز می‌شود، درخواست کنید. همچنین برای دریافت وام با سفته می‌توانید از طریق باتک رسالت پیگیری نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص تسهیلات بانک رسالت، مقاله "شرایط وام بانک رسالت (وام فوری – شرایط ضامن)" را مطالعه بفرمایید.
  من متاهلم 33سال با3تابچه شغلم اشپزبودم کرونا که اومدبیکارشودم الان واکس پولیش ماشین میزنم داخل نرم افزار کارقبول میکنم میرم داخل محیط مشتری انجام میدم اخرشب ازسرکارمیومدم توشلوغ همه کتک خوردم همه لوازم کارم شکستن بردن الان به10ملیون وام نیازدارم ضمانت فقط سفته سهام عدالت یاکارت یارانه 5نفر میتونم بدم اگه راهنمای کنین ممنون میشم
  سلام من سیدمهدی ۶ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  با سلام پیشنهاد می‌کنیم از امکان معرفی وام بانک رسالت استفاده کنید و از افراد آشنای خود بخواهید امتیاز وام خود را در بانک رسالت به شما انتقال دهند.
  با درود،بنده نیاز به یک وام فوری حدود20تا30 تومن،اقساط بلند مدت،شرایط آسان،بدون چک و ضامن و با پشتوانه یارانه و سفته هستم،اگه آنلاین باشه خیلی بهتره،حساب یارانه مون هم بانک صادراته،ممنون میشم راهنمایی کنید،چون نیاز مبرم به وام دارم،باسپاس
  yousef ۷ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  با سلام دریافت تسهیلات بدون ضامن، فقط از بانکی که حقوق خود را دریافت می‌کنید، امکان‌پذیر است. همچنین برای دریافت وام با سفته از بانک رسالت، بایستی از طریق قراردادن سپرده در بانک و یا افزایش کارکرد حساب، امتیاز وام کسب نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله “شرایط وام بانک رسالت (وام فوری – شرایط ضامن)” را مطالعه کنید.
مشاهده بیشتر ...