چه نوع دستگاه کارتخوانی را می‌توان در آی‌کاپ دریافت کرد؟

دستگاه پوز ثابت و شبکه بانک قرض الحسنه رسالت را می‌توانید به صورت کاملا غیر حضوری دریافت کنید. کافی است اپلیکیشن آی‌کاپ را نصب نمایید و مراحل دریافت پایانه فروش را طی کنید.

آیا مالکیت دستگاه پوز پس از ثبت درخواست با دارنده است یا خیر؟

زمانی که دستگاه پوز بانک قرض الحسنه رسالت را از آی‌کاپ دریافت می‌کنید، یک امانت در کنار کسب و کار خود دارید. به همین خاطر می‌توان گفت که درخواست دستگاه کارتخوان در آی‌کاپ به معنای خرید آن نیست.

آیا دستگاه pos سیار رسالت را می‌توان به اپلیکیشن آی‌کاپ درخواست داد و دریافت کرد؟

پاسخ سوال، خیر است. در حال حاضر، امکاناتی برای دریافت دستگاه pos سیار بانک قرض الحسنه رسالت در آی‌کاپ وجود ندارد.

آیا ارائه توثیق نامه برای درخواست دستگاه کارتخوان بانک قرض الحسنه رسالت در آی‌کاپ الزامی است؟

خیر. برای دریافت پایانه فروش در اپلیکیشن آی‌کاپ، نیازی به ارائه توثیق نامه نیست.

راهنمای دریافت پایانه فروش در آی‌کاپ

ثبت آنلاین درخواست پایانه فروش بانک قرض الحسنه رسالت یکی از خدماتی است که مشتریان همواره به دنبال آن بودند. آی‌کاپ، اپلیکیشن قدرتمندی است که طی کردن مراحل دریافت دستگاه کارتخوان را به صورت کاملا غیر حضوری میسر کرده است. نحوه گرفتن دستگاه کارتخوان در آی‌کاپ بسیار ساده و آسان است. با استفاده از این اپلیکیشن قدرتمند در موبایل خود قادر خواهید بود تا تنها مدارک لازم برای دریافت دستگاه کارتخوان بانک قرض الحسنه رسالت را بارگذاری کنید.

ثبت درخواست دریافت دستگاه کارتخوان از طریق لینک زیر نیز برای کاربران میسر است و می‌توانید از طریق این آدرس، اقدام به ثبت درخواست نمایید:

ثبت درخواست پذیرندگان

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی پایانه فروش در آی‌کاپ با شماره زیر در تماس باشید:

02174318550

پایانه فروش چیست؟

پایانه فروش چیست و چه کاری انجام می‌دهد، یکی از پرتکرارترین سوالاتی در حوزه نحوه دریافت دستگاه کارتخوان می‌باشد. در واقع، پایانه فروش، ترجمه شده اصطلاح Point of sale است. POS، خلاصه شده این کلمه است که در اصل، ماهیت آن سخت افزاری می‌باشد. با استفاده از دستگاه POS می‌توانید از خدمات متعدد مالی استفاده کنید. پرداخت آنی پول، پرداخت قبض موبایل، خرید شارژ موبایل، پرداخت وجوه به خیریه، دریافت موجودی و صورت حساب جزو خدمات رایج دستگاه‌های POS هستند. پایانه‌های فروش دارای طیف وسیعی هستند. پایانه‌های فروش تلفنی، اینترنتی، سیار، فروشگاهی، همراه و بی‌سیم در تمامی فروشگاه‌های تجاری دیده می‌شوند.

بانک قرض الحسنه رسالت | بهترین بانک برای دستگاه پوز

پایانه فروش بانک قرض الحسنه رسالت توانسته است در جایگاه بهترین بانک برای دستگاه پوز قرار بگیرد. در واقع، این بانک با غیر حضوری کردن تمامی خدمات لازم برای دریافت دستگاه pos توانسته است سهم به سزایی در کاهش زمان مراجعه متقاضیان داشته باشد.

۲ راه برای درخواست دستگاه کارت خوان بانک قرض الحسنه رسالت

دو راه کلی درخواست پایانه فروش برای فروشگاه وجود دارد:

در وهله نخست می‌توانید به اپلیکیشن‌ مخصوص درخواست کارتخوان بانک قرض الحسنه رسالت اقدام کنید. اپلیکیشن آی‌کاپ، دقیقا همین کارکرد را دارد. به طوری که شما به صورت غیر حضوری می‌توانید نسبت به پُر کردن فرم دریافت دستگاه پوز اقدام کنید. وارد کردن اطلاعات دقیق و بارگذاری مدارک، فروشگاه مهم‌ترین مراحل آن محسوب می‌شوند.

راه دوم برای درخواست دستگاه کارتخوان بانک قرض الحسنه رسالت این است که به فروشگاه‌های بازار آزاد مراجعه کنید و یک نوع دستگاه سیار را خریداری نمایید. در نظر داشته باشید که در صورت انتخاب راه دوم، نیاز است تا هزینه زیادی را صرف کنید. مراجعه به بانک قرض الحسنه رسالت برای درخواست دستگاه پوز میسر نیست. از طرفی، تعداد شعب مراجعه حضوری به بانک قرض الحسنه رسالت در سطح شهر در حال کاهش است و پاسخگوی مراجعان دریافت دستگاه پوز نیستند؛ بنابراین بهترین راه اقدام از طریق اپلیکیشن آی‌کاپ است.

مدارک مورد نیاز برای دریافت پایانه فروش در آی‌کاپ

  1. نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، نام پدر و تاریخ تولد
  2. آدرس محل فعالیت
  3. تعیین نام، آدرس فروشگاه، نوع صنف و زیرمجموعه آن
  4. شماره حساب، شماره شبا، شماره کارت، کد رهگیری مالیاتی و برآورد میانگین تراکنش
  5. شناسنامه، کارت ملی، تصویر فرد و جواز کسب فعالیت برای افراد حقیقی (در صورت نداشتن جواز کسب می‌توانید از فرم استشهادنامه استفاده نمایید.)
  6. اطلاعات حساب بانک قرض الحسنه رسالت
  7. اجاره نامه و سند مالکیت

فرم استشهادنامه جایگزین جواز کسب

افرادی که متقاضی دریافت پایانه فروش هستند و جواز کسب ندارند، با پُر کردن فرم استشهادنامه می‌توانند درخواست دستگاه کارتخوان را ارائه کنند. در صورتی که فرم استشهادنامه ندارید، آن را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

شرایط گرفتن دستگاه پوز بانک قرض الحسنه رسالت چگونه است؟

یکی از شرایط گرفتن دستگاه پوز بانک قرض الحسنه رسالت این است که کد رهگیری مالیاتی و جواز کسب داشته باشید. در صورتی که یکی از این دو اطلاعات فوق را به همراه ندارید، بهتر است برای دریافت آن‌ها اقدام کنید. در ضمن، اگر جواز کسب مربوط به فروشگاه خود را ندارید، می‌توانید از فرم استشهادنامه استفاده کنید. این فرم در اپلیکیشن آی‌کاپ درج شده است و نیازی حداکثری شما را رفع خواهد کرد.

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی پایانه فروش در آی‌کاپ با شماره زیر در تماس باشید:

02174318550