تصویر اطلاع از شارژ باقیمانده همراه اول + نحوه استعلام شارژ همراه اول

اطلاع از شارژ باقیمانده همراه اول + نحوه استعلام شارژ همراه اول

آخرین ویرایش:
انتشار:
0 دیدگاه
title

موجودی حساب شما کمتر از 400 تومان می‌باشد! پیامک آشنایی که در اکثر مواقع و حین صحبت با دوستان‌مان از اپراتور همراه اول دریافت می‌کنیم. به همین بهانه در این مقاله به بررسی روش‌های اطلاع از شارژ باقیمانده همراه اول و سریعترین راه های گرفتن موجودی سیمکارت پرداختیم. در این صورت، شما تا قبل از تماس‌های ضروری‌تان به راحتی می‌توانید اعتبار خود را چک کنید!

کد استعلام شارژ باقیمانده همراه اول


بعد از خرید شارژ اپراتور همراه اول باید با روش‌های اطلاع از شارژ باقیمانده آن آشنا باشید. یکی از روش‌هایی که به سرعت و بدون نیاز به اینترنت می‌توانید میزان شارژ باقیمانده همراه اول خود را بررسی کنید، استفاده از کدهای USSD است. 2 کد دستوری همراه اول برای باقیمانده شارژ در این اپراتور تعریف شده که به شرح زیر است:

با وارد شدن به بخش تماس تلفن‌همراه خود شماره *10*121# را با سیمکارتی که قصد اطلاع از میزان شارژ باقیمانده آن را دارید شماره‌گیری کنید و میزان شارژ خود را در همان زمان مشاهده کنید.

یکی دیگر از کدهای دستوری که اجازه مشاهده باقیمانده شارژ را به شما می‌دهد، کد *140*11# است. با استفاده از شماره‌گیری این کد، می‌توانید علاوه بر مشاهده آنی اعتبار سیمکارت، میزان حجم اینترنت صبحانت و ثابت سیمکارت خود و زمان باقی‌مانده از فعال بودن آن را به صورت پیامک دریافت کنید.

کد باقیمانده شارژ هدیه همراه اول


با استفاده از کد *140*11#که در بالا توضیح داده شد، می‌توانید میزان شارژ هدیه باقیمانده خود را در قالب یک پیامک دریافت کنید.

روش اطلاع از باقیمانده شارژ همراه اول با استفاده از اپلیکیشن همراه من


اگر می‌خواهید در کنار مشاهده اعتبار سیمکارت خود، خدماتی مثل اطلاع از میزان بسته‌های مکالمه و پیامک و یا مقدار حجم اینترنت را دریافت کنید، بهتر است از «اپلیکیشن همراه من» استفاده کنید. این برنامه برای سیستم‌ عامل‌های اندروید و IOS منتشر شده است. به شما کمک می کند تا از میزان موجودی شارژ سیمکارت همراه اول خودتان مطلع شوید.

برای استفاده از این برنامه و استعلام موجودی همراه اول پس از نصب و وارد کردن شماره همراه خود، کد ورود به اپلیکیشن را دریافت خواهید کرد. پس از آن در صفحه ابتدایی نمایش داده شده، میزان اعتبار سیمکارت شما قابل مشاهده است.

یکی از مزایای استفاده از اپلیکیشن همراه من، مشاهده اطلاعات سیمکارت‌های همراه اولی می‌باشد. بنابراین، شما می‌توانید اطلاعات سیم کارت‌هایی که به نام شما ثبت شده، مشاهده کنید. در صورتی که چندین سیمکارت همراه اول داشته باشید، با استفاده از این برنامه می‌توانید همزمان به تمامی اطلاعات آن‌ها از جمله میزان شارژ دسترسی داشته باشید.

روش اطلاع از باقیمانده شارژ همراه اول

1- اطلاع از شارژ باقیمانده همراه اول با استفاده از شماره تماس 444

یکی دیگر از روش‌های اطلاع از موجودی سیمکارت همراه اول، تماس با 444 است. 444 کد دستوری نیست. بلکه شماره گویایی است که با استفاده از تماس با آن گزینه‌هایی مثل اعلام موجودی مالی سیمکارت در اختیار شما قرار می‌گیرد. پس از تماس، با وارد کردن عدد 2 می‌توانید از میزان اعتبار سیمکارت خود به صورت صوتی مطلع شوید. و همچنین پیامک میزان باقی‌مانده حجم اینترنت‌تان نیز پس از تماس با این شماره برای شما ارسال خواهد شد.

2- استعلام شارژ با استفاده از سایت همراه اول

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که بیشتر در حال جستجو در فضای مجازی هستید و همیشه مرورگرتان باز است، پیشنهاد ما برای استعلام باقیمانده شارژ همراه اول، استفاده از وبسایت این اپراتور است. برای این منظور کافی است تا با استفاده از مرورگر تلفن همراه و یا سیستمتان وارد آدرس https://my.mci.ir شوید.

در صورتی که تا امروز در این سایت ثبت‌نام نکرده‌اید و وارد نشده‌اید، ابتدا بر روی ثبت‌نام جدید کلیک کنید.

استعلام شارژ همراه اول

سپس با وارد کردن شماره موبایل خود، میزان موجودی شارژ باقیمانده‌ همراه اول خود را مشاهده خواهید کرد.

منبع: آی‌کاپ

سوالات خود را در بخش دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

فائزه حسین زاده
من فائزه حسین زاده هستم؛ مهندس کامپیوتر و علاقه‌مند به حوزه مالی و خدمات پرداختی نوین. با این هدف در آی‌کاپ فعالیت دارم تا آگاهی شما را درباره موضوعات مختلف بانکی افزایش بدهم.
دیدگاه شما