تصویر بهترین بسته اینترنت همراه اول به همراه کدهای دستوری

بهترین بسته اینترنت همراه اول به همراه کدهای دستوری

خدمات پرداختی
فهرست عناوین

کدام بسته اینترنت همراه اول بهتر است ، یکی از رایج‌ترین سوالات درباره خرید بهترین بسته اینترنت برای همراه اول می‌باشد. درواقع، بسته اینترنت خوب همراه اول همان چیزی است که همه‌ی افراد تمایل دارند تا آن را داشته باشند و استفاده کنند. با ورود اینترنت نسل ۳ و ۴.۵ در سال‌های اخیر، تقاضای افراد در انتخاب و خرید بهترین بسته اینترنت برای همراه اول بیشتر شد. بهترین بسته‌های اینترنت همراه اول از نظر هر فردی می‌تواند متفاوت باشد. برخی از افراد، پرسرعت بودن اینترنت را عامل مهمی برای انتخاب بسته اینترنت می‌دانند. در مقابل، برخی دیگر از افراد، تنها تعرفه‌ی خرید اینترنت را عامل موثری در نظر می‌گیرند. با وجود اینکه حدس و گمان‌های متعددی برای خرید بسته های اینترنت همراه اول وجود دارد، در ادامه به طور جامع و مفصل درباره‌ی آن صحبت خواهیم کرد. همراه ما باشید.

راهنمای خرید بهترین بسته اینترنت برای همراه اول


خرید بهترین بسته اینترنت برای همراه اول را با دانستن بعضی از قوانین، تجربه خواهید کرد. بسته‌های اینترنت نوترینو، آلفا، اشتراکی دیتا، همراهی، مدار فیروزه‌ای و آلفا جزو انواع بسته های اینترنت همراه اول هستند. هر کدام از این بسته‌ها دارای تعرفه، شرایط و قوانین مربوط به خودشان هستند. بنابراین، لازم و ضروری است تا معرفی اجمالی از هر کدام آن‌ها را بدانید.

انواع بسته های اینترنت همراه اول


بسته‌های اینترنت نوترینو، ترکیبی و اشتراکی تنها 3 نمونه از بهترین بسته‌های اینترنت همراه اول هستند. خوب است بدانید که به‌صرفه‌ترین بسته اینترنت همراه اول همواره انتخاب بسیاری از افراد می‌باشد. اگر شما هم در این چالش هستید، کافی است به مزایا و ویژگی‌های هر کدام از این بسته‌ها توجه کنید.

1- بسته اینترنت نوترینو

بهترین بسته اینترنت برای همراه اول را می‌توان همان بسته نوترینو دانست. چون این بسته می‌تواند از نسل جدید اینترنت یعنی اینترنت نسل‌های سوم تا چهار و نیم، پشتیبانی کند. منظور از اینترنت نسل سوم تا چهارم همان اینترنت 3G، 4G و 4.5G است. البته قابلیت پشتیبانی از اینترنت 4.5G در تعداد محدودی از موبایل‌های هوشمند دیده می‌شود.

تفاوت در ماهیت اینترنت نوترینو را می‌توان از کاربردی که دارد، متوجه شد. به طور کلی، بسته‌های اینترنت نوترینو براساس انتقال دیتا کارکرد دارند. این در حالی است که بسته‌های پیش از نوترینو، تنها برای سرویس مکالمه کارایی داشتند. با توجه به این تفاوت می‌توان متوجه شد که سرویس نوترینو می‌تواند یک بسته‌ی چند رسانه‌ای باشد که برای انواع پلتفرم‌های انتقال دیتا، پاسخگو است.

نحوه استفاده از اینترنت نسل 4.5G می‌تواند به یکی از مدل‌های موبایل، مودم و سیم کارت USIM باشد.

2- بسته‌های ترکیبی دلخواه همراه اول

بسته های ترکیبی دلخواه می‌توانند بهترین بسته اینترنت همراه اول باشند، اگر می‌خواهید اینترنت به صرفه خریداری کنید. این بسته شامل دو خدمات اصلی پیامک و مکالمه درون شبکه است. ناگفته نماند که هر دو گروه دارندگان سیم کارت دائمی و اعتباری می‌توانند از این بسته‌ها استفاده کنند. تنها موضوعی که می‌تواند رضایت شما را نسبت به بسته‌ های ترکیبی دلخواهی همراه اول کاهش بدهد، مدت اعتبار آن‌ها است. مدت اعتبار این بسته‌ها، کوتاه و در حدود 30 روز می‌باشد.

3- بسته‌های اشتراکی دیتا

بهترین بسته اینترنت همراه اول برای استفاده همزمان چندین نفر، بسته های اشتراکی دیتا است. نام دیگر این بسته‌های اینترنت، بسته‌های سازمانی است. روند کارکرد بسته های اشتراکی دیتا به صورتی است که در طی زمان استفاده از آن می‌توانید افرادی را به زیرمجموعه مصرف‌کنندگان این بسته‌ی اینترنتی اضافه و یا کم کنید. به بیانی دیگر، روند استفاده از بسته های اشتراکی دیتا همانند روند استفاده از بسته های اینترنت اختصاصی نیست که تنها یک سیم کارت، مجاز استفاده از آن باشد. ناگفته نماند که حداکثر میزان اعتبار بسته‌های اشتراکی دیتا همان 30 روز یا یک ماهه است.

شرایط و قوانین بسته‌ های اشتراکی دیتا

شرایط بهره‌مند شدن از بسته های اشتراکی دیتا به قدری مهم است که بدون در نظر گرفتن آن‌ها نمی‌توانید بسته‌های اشتراکی را داشته باشید. اولین شرطی که باید رعایت کنید، این است که نباید هیچ سرویس اینترنتی دیگری برای سیم کارت شما فعال باشد. در واقع، کسی که می‌خواهد بسته اشتراکی دیتا را خریداری کند، نباید بسته‌ی اینترنتی فعال دیگری را داشته باشد. سایر شرایط بسته های اشتراکی دیتا به شرح زیر هستند:

  • اگر مایل به افزودن فردی برای قرار گرفتن در زیرمجموعه مصرف‌کنندگان هستید، باید مبلغی را پرداخت کنید. این مبلغ، مدام در حال افزایش است.
  • خریدار بسته های اشتراکی دیتا می‌تواند سقف مجاز مصرف برای هر کدام یک از مصرف کنندگان در نظر بگیرد.
  • افرادی که در زیرمجموعه‌ی مصرف‌کنندگان بسته های اشتراکی دیتا قرار دارند، تنها می‌توانند از بسته‌ی اینترنتی استفاده کنند که زمان انقضای آن نزدیک است.
  • امکان خرید چندین بسته اینترنت اشتراکی دیتا برای همراه اول وجود دارد. در صورتی که یکی از بسته‎‌های اینترنتی استفاده شود، سایر بسته‎‌ها به حالت رزرو در می‌آیند.
  • تمدید شدن بسته های اشتراکی دیتا را باید در 2 حالت بررسی کرد. در حالت تمدید شونده زمانی، تا دوره‎‌ی بعدی تمدید بسته اینترنت، هیچ اقدامی صورت نمی‌گیرد. در صورتی که بسته اینترنت اشتراک دیگری داشته باشید و حجم آن به پایان نرسیده باشد، در دوره‌ی بعدی فعال می‌شود.

4- بسته های مدار فیروزه‌ای

بسته های مدار فیروزه‌ای هم یکی از بهترین بسته های اینترنت برای همراه اول هستند. ماهیت این بسته‌های اینترنتی، اعتبار برای یک مدت کوتاه است. این بسته‌ها از لحاظی که قیمت به صرفه‌ای برای دانلود و انتقال دیتا دارند، پرطرفدار هستند. در ضمن، طبق تجربه‌ی مصرف کنندگان، سرعت بسته‌های مدار فیروزه‌ای با سایر بسته‌های اینترنتی در حال رقابت است.

5- بسته های آلفا

خرید بسته‌های آلفا از این نظر که بهترین بسته اینترنت همراه اول هستند، متناسب و کاربردی است. طیف بسته‌های آلفا متنوع هستند. برای مثال، بسته های آلفا می‌توانند یکی از چند نوع کوتاه مدت، بلندمدت و شبانه باشند. بسته‌های اینترنت روزانه، هفتگی و ماهیانه در لیست بسته های آلفا قرار می‌گیرند. در بین بسته‌های آلفا، نوع شبانه آن، سرعت بیشتری دارد.

6- بسته های همراهی

بسته‌های همراهی در لیست بهترین بسته اینترنت همراه اول قرار دارند. چون این بسته‌ها مطابق با میزان مصرف شما از سوی اپراتور همراه اول پیشنهاد می‎شوند. بسته‌های همراهی از این لحاظ که قیمت مناسبی برای کوتاه مدت دارند، بسیار به صرفه هستند.

بررسی بسته اینترنت خوب همراه اول براساس زمان


خرید بهترین بسته اینترنت برای همراه اول می‌تواند براساس زمان انجام شود. برای مثال، شما یکی از بسته های اینترنت روزانه را می‌توانید تا 24 ساعت بعدی امروز استفاده کنید. در ادامه، بسته‌های اینترنت همراه اول را براساس زمان در جدولی نشان خواهیم داد.

1- بهترین بسته اینترنت همراه اول یک‌روزه


بسته‌های یک‎روزه برای مصرف در یک بازه زمانی کوتاه، بهترین بسته اینترنت همراه اول هستند. 7 نوع بسته اینترنت همراه اول یک روزه وجود دارد. در مواقعی که به اپلیکیشن کاپ و یا اینترنت دسترسی ندارید، می‌توانید از بهترین کد خرید اینترنت همراه اول استفاده کنید. در انتخاب بسته‌های اینترنت همراه اول یک‌روزه دقت کنید. چون بعضی از آنها، تنها برای یک نوع سیم کارت (سیم کارت اعتباری) مناسب هستند.

جدول قیمت بسته های اینترنت همراه اول – یک روزه

حجم بسته اینترنت یک روزه کارت اعتباری/دائمیسیم کارت اعتباری/دائمیقیمت بسته اینترنت یک ‎روزهبهترین کد خرید اینترنت همراه اول
60 مگابایت یک‌روزهمخصوص سیم‌کارت اعتباری1,600 تومان3154#*100*
150 مگابایت یک‌روزهمخصوص سیم‌کارت اعتباری2,700 تومان3153#*100*
250 مگابایت یک‌روزههر دو نوع سیم کارت3,600 تومان314#*100*
500 مگابایت یک‌روزههر دو نوع سیم کارت4,900 تومان313#*100*
750 مگابایت یک‌روزههر دو نوع سیم کارت5,900 تومان 312#*100*
1 گیگابایت یک‌روزههر دو نوع سیم کارت6,400 تومان 311#*100*
3 گیگابایت یک‌روزههر دو نوع سیم کارت9,900 تومان 3151#*100*
(این قیمت‌ها بدون احتساب مالیات درج شده اند.)

2- بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه


بهترین بسته اینترنت یک ماهه برای همراه اول را همه‌ی افرادی که از سیم کارت‌های اعتباری و یا دائمی استفاده می‌کنند، قابل دسترس هستند. قیمت بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه نسبت به بسته‌های روزانه، بیشتر است. اولین بسته اینترنت در جدول زیر، بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه ارزان می‎باشد که بسیار پرتقاضا است.

دقت داشته باشید که کد بسته اینترنت همراه اول خوب یک ماهه برای هر کدام از بسته‌ها متفاوت است.

جدول قیمت بسته های اینترنت همراه اول – یک ماهه

حجم بسته اینترنت یک ماههقیمت بسته اینترنت یک‎ ماههبهترین کد خرید اینترنت همراه اول
1 گیگابایت سی‌روزه + (100 مگابایت هدیه صبحانت سی‌روزه)هر دو نوع سیم کارت10,400 تومان 264#*100*
2 گیگابایت سی‌روزه + (200 مگابایت هدیه صبحانت سی‌روزه)هر دو نوع سیم کارت13,900 تومان 263#*100*
3 گیگابایت سی‌روزههر دو نوع سیم کارت19,000 تومان 24#*100*
4 گیگابایت سی‌روزههر دو نوع سیم کارت21,300 تومان 23#*100*
5 گیگابایت سی‌روزههر دو نوع سیم کارت23,600 تومان 22#*100*
7 گیگابایت سی‌روزههر دو نوع سیم کارت28,200 تومان 21#*100*
10 گیگابایت سی‌روزه + (1گیگابایت هدیه صبحانت سی‌روزه)هر دو نوع سیم کارت29,400 تومان 262#*100*
15 گیگابایت سی‌روزه + (1.5گیگابایت هدیه صبحانت سی‌روزه)هر دو نوع سیم کارت36,900 تومان 262#*100*
1 بامداد تا 11 صبح سی‌روزه نامحدودهر دو نوع سیم کارت19,900 تومان 33232#*100*
8 گیگابایت سی‌روزههر دو نوع سیم کارت8,000 تومان 33123#*100*
(این قیمت‌ها بدون احتساب مالیات درج شده اند.)

بهترین بسته اینترنت همراه اول بلند مدت


بهترین بسته های اینترنت همراه اول بلند مدت می‌توانند از نوع 2 ماهه، 3 ماهه، 4 ماهه، 6 ماهه و یکساله باشند. برای هر کدام از این مدت زمان‌ها، یک بسته متفاوت با نرخ معین وجود دارد. شما می‌توانید بازه قیمتی آن را در جدول‌های زیر مشاهده کنید.

1- بهترین بسته اینترنت همراه اول – دو ماهه


بهترین بسته اینترنت همراه اول 2 ماهه تفاوت قیمتی معقولی با یکدیگر دارند. این دو نوع بسته برای هر دو نوع سیم کارت دائمی و اعتباری قابل استفاده هستند.

جدول قیمت بسته های اینترنت همراه اول – دو ماهه

حجم بسته اینترنت دو ماههسیم کارت اعتباری/دائمیقیمت بسته اینترنت دو‎ ماههبهترین کد خرید اینترنت همراه اول
12 گیگابایتهر دو نوع سیم کارت46,000 تومان 412#*100*
18 گیگابایتهر دو نوع سیم کارت62,000 تومان 411#*100*
(این قیمت‌ها بدون احتساب مالیات درج شده اند.)

2- بهترین بسته اینترنت همراه اول – سه ماهه


مقرون به صرفه‌ترین بسته اینترنت همراه اول 3 ماهه در بازه قیمتی مشابه با بسته‌های اینترنت دو ماهه قرار دارد.

جدول قیمت بسته های اینترنت همراه اول – 90 روزه

حجم بسته اینترنت سه ماههسیم کارت اعتباری/دائمیقیمت بسته اینترنت سه ماههبهترین کد خرید اینترنت همراه اول
16 گیگابایتهر دو نوع سیم کارت44,000 تومان 422#*100*
25 گیگابایتهر دو نوع سیم کارت 64,000 تومان 421#*100*
(این قیمت‌ها بدون احتساب مالیات درج شده اند.)

3- بهترین بسته اینترنت همراه اول – چهار ماهه


بهترین بسته اینترنت همراه اول 4 ماهه را هر دو گروه افرادی که سیم کارت اعتباری و یا دائمی دارند، می‌توانند استفاده نمایند.

جدول قیمت بسته های اینترنت همراه اول – چهار ماهه

حجم بسته اینترنت چهار ماههسیم کارت اعتباری/دائمیقیمت بسته اینترنت چهار ماههبهترین کد خرید اینترنت همراه اول
15 گیگابایتهر دو نوع سیم کارت62,000 تومان 432#*100*
25 گیگابایتهر دو نوع سیم کارت89,900 تومان 431#*100*
(این قیمت‌ها بدون احتساب مالیات درج شده اند.)

4- بهترین بسته اینترنت همراه اول – شش ماهه


بهترین بسته اینترنت همراه اول 6 ماهه با حجم‌های 35 و 50 گیگابایتی ارائه می‌شوند. برای استفاده از این بسته ها، هیچ نوع محدودیتی وجود ندارد. یعنی همه ی افرادی که از یکی از 2 سیم‌کارت اعتباری و دائمی استفاده می‌کنند، می‌توانند از بسته‌ها بهره‌مند شوند.

جدول قیمت بسته های اینترنت همراه اول – شش ماهه

حجم بسته اینترنت شش ماههسیم کارت اعتباری/دائمیقیمت بسته اینترنت شش ماههبهترین کد خرید اینترنت همراه اول
35 گیگابایتهر دو نوع سیم کارت99,000 تومان 442#*100*
50 گیگابایتهر دو نوع سیم کارت119,000 تومان 441#*100*
(این قیمت‌ها بدون احتساب مالیات درج شده اند.)

5- بهترین بسته اینترنت همراه اول – یکساله


برای انتخاب بهترین بسته اینترنت همراه اول یکساله تنها 2 انتخاب دارید.

جدول قیمت بسته های اینترنت همراه اول – یکساله

حجم بسته اینترنت یکسالهسیم کارت اعتباری/دائمیقیمت بسته اینترنت یکسالهبهترین کد خرید اینترنت همراه اول
45 گیگابایتهر دو نوع سیم کارت112,000 تومان 452#*100*
70 گیگابایتهر دو نوع سیم کارت159,000 تومان 451#*100*
(این قیمت‌ها بدون احتساب مالیات درج شده اند.)

6- بهترین بسته اینترنت نامحدود شبانه همراه اول


بهترین بسته اینترنت برای همراه اول از نوع شبانه، تنوعی ندارد. شما به مدت 30 روز می‌توانید از این بسته در بازه زمانی 1 بامداد تا 11 صبح روز بعد استفاده کنید. در ضمن، هیچ نوع محدودیتی مبتنی بر نوع سیم کارت برای استفاده از این طرح همراه اول وجود ندارد.

خوب است بدانید که این طرح بعنوان بهترین بسته اینترنت همراه اول برای دانلود هم شناخته می‌شود.

جدول بهترین بسته اینترنت همراه اول برای دانلود

حجم بسته اینترنت نامحدود برای دانلودسیم کارت اعتباری/دائمیقیمت بسته اینترنت شبانهبهترین کد دستوری خرید اینترنت همراه اول
450 گیگابایتهر دو نوع سیم کارت19,900 تومان 33232#*100*
(این قیمت‌ها بدون احتساب مالیات درج شده اند.)

7- بهترین بسته اینترنت صبحانت همراه اول


بهترین بسته اینترنت همراه اول برای دانش آموزان و دانشجویان، بسته صبحانت است. این بسته در بازه زمانی 6 صبح تا 12 ظهر اعتبار دارد. حجم ترافیک آن هم در 2 نوع 8 گیگا بایت و 12 گیگابایتی است.

بازه اعتبار بسته‌های اینترنت صبحانت همراه اول، دقیقا 30 روز است. قیمت این بسته‌ها براساس بازه زمانی 30 روزه که دارند، متناسب می‌باشد.

جدول بسته های اینترنت صبحانت مقرون به صرفه همراه اول

حجم بسته اینترنت صبحانتسیم کارت اعتباری/دائمیقیمت بسته اینترنت صبحانتبهترین کد دستوری خرید اینترنت همراه اول
8 گیگابایتهر دو نوع سیم کارت8,000 تومان 33123#*100*
12 گیگابایتهر دو نوع سیم کارت10,000 تومان 33124#*100*
(این قیمت‌ها بدون احتساب مالیات درج شده اند.)

تمام آنچه که باید از خرید بسته اینترنت خوب همراه اول بدانید


در این مقاله سعی کردیم تا لیستی از بهترین کد دستوری اینترنت همراه اول را ارائه بدهیم. همچنین، تمامی بهترین بسته های اینترنت برای همراه اول را بررسی کردیم. اگر باز هم نمی‌دانید که کدام یک از بسته‎ها برای شما مناسب است، بگذارید یک توصیه‌ی اجمالی داشته باشیم.

بسته‌های اشتراکی اینترنت همراه اول برای افرادی مناسب است که شاغل هستند. چون تعرفه‌ها و کارکردی که این نوع بسته‌ی اینترنتی دارد، در هیچ یک از بسته‌های دیگر مشاهده نمی‌شود.

در صورتی که دانشجو و یا دانش آموز هستید، یکی از دو بسته‌های نامحدود شبانه و صبحانت برای شما مناسب است. چون هم تعرفه‌ی آن‌ها در یک ماه اندک است و هم حجم زیادی دارند.

بسته‌های اینترنت بلند مدت (2ماهه، 3 ماهه و …) برای افرادی مناسب است که مصرف کمی دارند. چون این افراد با پرداخت مقدار کمی پول در طولانی مدت می‌توانند بهترین میزان استفاده از بسته‌های اینترنت بلند مدت را داشته باشند.

منبع: آی‌کاپ

سوالات خود را در بخش دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

فائزه حسین زاده
من فائزه حسین زاده هستم؛ مهندس کامپیوتر و علاقه‌مند به حوزه مالی و خدمات پرداختی نوین. با این هدف در آی‌کاپ فعالیت دارم تا آگاهی شما را درباره موضوعات مختلف بانکی افزایش بدهم.
دیدگاه شما