تصویر پارت، پیشگام راهکارهای اقتصادی مبتنی بر هوش مصنوعی در نمایشگاه تراکنش ایران حضور یافت

پارت، پیشگام راهکارهای اقتصادی مبتنی بر هوش مصنوعی در نمایشگاه تراکنش ایران حضور یافت

آخرین ویرایش:
انتشار:
0 دیدگاه
title

از تاریخ 18 دی ماه، نهمین نمایشگاه تراکنش ایران با حضور برجسته فعالان اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری آغاز می‌شود. در این رویداد، شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت به عنوان یکی از نوآوران حوزه فین‌تک با ارائه راهکارهای هوشمند مالی، نقش بارزی ایفا می‌کند. با شعار “نسل جدید راهکارهای اقتصادی مبتنی بر هوش مصنوعی“، پارت به‌عنوان یک شرکت پیشتاز، در نمایشگاه تراکنش ایران حضور یافته و محصولات متنوعی را به مخاطبان ارائه می‌دهد. این محصولات شامل چهار دسته زیر می‌شوند:

احراز هویت غیر حضوری

احراز هویت الکترونیک با بهره‌گیری از جدیدترین الگوریتم‌های هوش مصنوعی، امکان تشخیص هویت کاربر از طریق سنجش آگاهی را مهیا می‌کند. این امر، امنیت و کارایی احراز هویت آنلاین را به طرز چشم‌گیری افزایش می‌دهد.

امضای دیجیتال

پارت با بهره‌گیری از توان متخصصان حوزه هوش مصنوعی، با ارائه سرویس امضای دیجیتال، جهت امضای امن و معتبر قراردادهای آنلاین، سرعت فرآیندهای دیجیتال را بهبود بخشیده است. به‌کارگیری امضای دیجیتال در فرآیندهای سازمانی و آنلاین، امنیت بالایی را به ارمغان میاورد.

سفته الکترونیک

سفته الکترونیک دیگر محصول هوشمند پارت بوده که با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته، باعث کاهش خطا و افزایش سرعت فرآیند دریافت تسهیلات شده است. این مهم همچنین از ایجاد سفته‌های جعلی در بانکداری دیجیتال نیز، پیشگیری کرده است.

اعتبارسنجی

در فرآیند اعتبارسنجی توان افراد در بازپرداخت تعهدات و سطح اعتباری ایشان، تحلیل و بررسی می‌شود. به‌کارگیری الگوریتم‌های دقیق مبتنی بر اصول اعطای تسهیلات در این فرآیند، دقت و سرعت اعتبارسنجی را افزایش داده است.

پارت در غرفه‌های 14 و 15 این نمایشگاه، آماده میزبانی از مخاطبان و علاقه‌مندان به فناوری خواهد بود. همچنین، کارگاه‌هایی به‌صورت اختصاصی جهت آشنایی بیشتر با امضای دیجیتال و سفته الکترونیک برگزار خواهد شد. علاوه بر این، نشستی با موضوع اهمیت احراز هویت بیومتریک و نقش آن در آینده توسعه فناوری‌های مالی برگزار می‌شود.

نمایشگاه تراکنش ایران در تاریخ 18 تا 20 دی‌ماه در محل مرکز آفرینش‌های کانون و هتل لاله برگزار می‌شود و فرصت مناسبی برای همکاری و تبادل نظرات بین فعالان حوزه اقتصادی فراهم می‌کند.

فروزان موسوی نژاد
دیدگاه شما