تصویر نحوه خرید شارژ برای دیگران و شارژ هدیه به دوستان

نحوه خرید شارژ برای دیگران و شارژ هدیه به دوستان

فهرست عناوین

نحوه خرید شارژ هدیه برای دیگران با روش‌های گوناگونی امکانپذیر می‌باشد. استفاده از اپلیکیشنی مانند آی‌کاپ، یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های خرید شارژ برای دوستان است. خرید شارژ معمولی و شارژ شگفت انگیز در اپلیکیشن‌ها به سادگی انجام می‌شود. مراجعه حضوری به پایانه‌های فروش و دستگاه‌های ATM نیز جزو راهکارهای متداول خرید شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل هستند. برای استفاده از این راهکارها می‌توانید یکی از دو گزینه شارژ مستقیم و غیر مستقیم را انتخاب کنید. در ادامه همراه ما باشید تا نحوه خرید شارژ هدیه برای دیگران و دوستان را به طور کامل توضیح بدهیم. همچنین روش شارژ برای دیگران در اپلیکیشن آی‌کاپ به صورت مرحله به مرحله به همراه عکس آورده شده است.

نحوه خرید شارژ ایرانسل برای دیگران


نحوه خرید شارژ ایرانسل برای دیگران با گذر زمان تغییر کرده است. به طوری که نیازی نیست تا شما به صورت حضوری از دستگاه کارتخوان اقدام به خرید شارژ ایرانسل کنید. حتی با روش‌های جدید خرید شارژ ایرانسل برای دیگران می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز، اقدام به خرید شارژ کنید. استفاده از کدهای دستوری، وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌ها جزو سایر گزینه‌های ارسال شارژ هدیه ایرانسل به دیگران هستند.

روش خرید شارژ همراه اول برای دیگران


نحوه خرید شارژ همراه اول برای دیگران با هر نوع سیم کارت اعتباری و دائمی امکانپذیر است. روش‌های متفاوت شارژ هدیه همراه اول به دیگران می‌تواند از نوع مستقیم و یا غیر مستقیم باشد. به طور معمول، با مراجعه به عابر بانک و دستگاه‌های ATM می‌توانید هر دو نوع روش خرید شارژ همراه اول را تجربه کنید. در حال حاضر خرید شارژ همراه اول برای دیگران با مراجعه به اپلیکیشن‌ آی‌کاپ به صورت شارژ مستقیم امکانپذیر است.

نحوه خرید شارژ رایتل برای دیگران


نحوه خرید شارژ رایتل برای دیگران با 3 راه مختلف امکانپذیر است:

روش 1: شارژ مستقیم رایتل برای دیگران
اولین راه خرید شارژ رایتل می‌تواند خرید شارژ مستقیم از وبسایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و دستگاه‌های پایانه فروش و خودپرداز باشد. استفاده از اپلیکیشن آی‌کاپ می تواند یکی از بهترین گزینه ها جهت شارژ خط دیگران باشد.


روش 2: کارت شارژ هدیه رایتل به دوست
بعد از خرید کارت شارژ نیاز است تا از کدهای دستوری استفاده کنید. برای استفاده از کارت شارژ رایتل با محدودیت‌هایی مواجه هستید. برای مثال، تنها برای سیم‌ کارت‌های اعتباری رایتل می‌توان از کارت شارژ رایتل استفاده کرد و نمی‌توان سیم کارت دائمی را به این روش شارژ نمود و باید قبض میان دوره‌ای و پایان دوره‌ای خود را پرداخت کنید. ناگفته نماند که تعداد کارت شارژ رایتل می‌تواند نامحدود باشد. شما به هر تعداد که تمایل داشته باشید، می‌توانید کارت شارژ رایتل را خریداری کنید. استفاده از شارژ شورانگیز در وبسایت رسمی رایتل، سومین راه نحوه خرید شارژ رایتل برای دیگران است.


روش 3: شارژ رایتل هدیه به دوست با کد دستوری
با وجود کدهای دستوری به سادگی می‌توانید شارژ رایتل هدیه به دوست را خریداری کنید. شما با کد *141# می‌توانید شارژ هدیه رایتل را برای دیگران تهیه کنید.

روش های خرید شارژ هدیه برای دوستان


راه‌ های خرید شارژ هدیه برای دیگران تا حدودی شبیه به یکدیگر هستند. به طوری که در هر کدام از این راهکارها نیاز است تا شماره موبایل فرد مورد نظرتان را درج کنید. سپس، نوع اپراتور موبایل و نوع سیم کارت را مشخص می‌کنید. با مشخص کردن مقدار شارژ برای شماره موبایل مقصد دیگر نیازی نیست تا مرحله‌ی دیگری را انجام بدهید. چون پیامک شارژ هدیه شما برای همان فرد، فرستاده می‌شود. تمام این مراحل به آسانی در اپلیکیشن آی‌کاپ امکان پذیر است.

1- خرید شارژ برای دیگران بدون شماره

منظور از خرید شارژ برای دیگران بدون شماره همان خرید شارژ غیرمستقیم است. در حین خرید شارژ غیرمستقیم تنها نیاز است تا اطلاعات نوع سیم کارت، نوع اپراتور و مبلغ شارژ را مشخص کنید. در مرحله بعد، گزینه کسر هزینه را می‌فشارید و مبلغ شارژ را پرداخت می‌کنید. به طور معمول، زمانی که رسید خرید شارژ غیر مستقیم را دریافت می‌کنید، کد USSD برای فعالسازی شارژ در بخش پایینی آن درج شده است. در غیر اینصورت باید از کدهای USSD مربوط به نوع اپراتور موبایل خود استفاده کنید.

2- خرید شارژ ایرانسل و همراه اول برای دیگران با کد دستوری

خرید شارژ برای دیگران با کد دستوری همان شارژ با کد USSD است. این روش را در هر حالتی می‌توان کارآمد دانست. زیرا بدون اتصال به اینترنت هم می‌توانید مراحل خرید شارژ ایرانسل و همراه اول برای دوستان‌تان را با کد دستوری انجام بدهید. #7* همان کد دستوری خرید شارژ برای دیگران مخصوص اپراتور ایرانسل است. با استفاده از کد دستوری #*1*1 هم می‌توانید خرید شارژ برای دیگران را انجام بدهید. دقت داشته باشید که این کد دستوری برای خرید شارژ دو نوع اپراتور است. پس از درج کردن این کد نیاز است تا گزینه تماس موبایل را بفشارید. سپس، یکی از دو اپراتور ایرنسل و همراه اول را می‌توانید انتخاب کنید. پس از اینکه یکی از دو اپراتور مورد نظر خود را انتخاب کردید، می‌توانید دو نوع شارژ مستقیم و فوق العاده را خریداری نمایید.

مراحل خرید شارژ برای دیگران با اپلیکیشن آی‌کاپ + عکس آموزشی


خرید شارژ برای دیگران با اپلیکیشن آی‌کاپ بسیار ساده و آسان است. برای اینکه شارژ هدیه را با استفاده از آی‌کاپ برای دوستان خود خرید کنید، لازم است تا یک بار وارد اپلیکیشن شوید. ابتدا شماره موبایل خود را درج کنید تا کد تایید ورود برای شما ارسال شود.

مرحله اول: ورود به اپلیکیشن آی‌کاپ برای خرید شارژ هدیه

ورود به اپلیکیشن آی‌کاپ برای خرید شارژ هدیه

مرحله دوم: ورود شماره تلفن و اپراتور

خرید شارژ برای دیگران با اپلیکیشن آی‌کاپ

بر روی گزینه خرید شارژ کلیک کنید. شماره تلفن همراه فرد مورد نظر را درج کنید. نوع اپراتور و نوع شارژ را انتخاب کنید.

مرحله سوم: انتخاب مبلغ شارژ

خرید شارژ برای دیگران با اپلیکیشن آی‌کاپ

اگر مایل هستید تا موبایل به صورت شگفت انگیز، شارژ شود؛ نیاز است تا گزینه شارژ شگفت انگیز را بفشارید. در این بخش باید مبلغ شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید و وارد مرحله پرداخت شوید.

مرحله چهارم: ورود به درگاه پرداخت و وارد کردن اطلاعات کارت بانکی

خرید شارژ برای دیگران با اپلیکیشن آی‌کاپ

شماره کارت، رمز دوم، کد CVV2، تاریخ انقضاء کارت و رمز دوم یکبار مصرف را به طور صحیح درج کنید.

مرحله پنجم: پایان خرید

در صورتی که تراکنش کسر مبلغ شارژ انجام شد؛ موفقیت آمیز بودن یا نبودن پرداخت، نمایش داده می‌شود.

در صورت موفقیت آمیز بودن، پیامک خرید شارژ برای فرد مورد نظر از سوی اپراتور ارسال خواهد شد.

چگونه برای دیگران شارژ بخریم (جمع بندی روش خرید شارژ هدیه)


امروزه خرید شارژ ایرانسل، رایتل و همراه اول برای دیگران در کمترین زمان امکانپذیر شده است. حتی در روزهای تعطیل هم می‌توانید به خرید شارژ برای دوستان خود اقدام کنید. وارد کردن اطلاعات با استفاده از کدهای دستوری کمی سخت و دشوار به نظر می‌رسد. استفاده از اپلیکیشن‌هایی مانند آی‌کاپ، مراحل خرید شارژ برای دیگران را آسان‌تر کرده است. وبسایت‌های ارائه دهنده خدمات مالی نیز می‌توانند گزینه مناسبی برای خرید شارژ به دوستان به نظر برسند.

منبع: آی‌کاپ

سوالات خود را در بخش دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

فائزه حسین زاده
من فائزه حسین زاده هستم؛ مهندس کامپیوتر و علاقه‌مند به حوزه مالی و خدمات پرداختی نوین. با این هدف در آی‌کاپ فعالیت دارم تا آگاهی شما را درباره موضوعات مختلف بانکی افزایش بدهم.
دیدگاه شما