تصویر روش پرداخت قبض ایرانسل

روش پرداخت قبض ایرانسل

آخرین ویرایش:
انتشار:
0 دیدگاه
title

پرداخت قبض ایرانسل برای مشترکانی که سیم‌کارت دائمی دارند، به چند روش امکان‌پذیر است. استفاده از اپلیکیشن آی‌کاپ، از راحت‌ترین راه‌های استعلام و پرداخت صورت حساب موبایل شماست.

کد دستوری پرداخت قبض ایرانسل (با شماره تلفن)، اپلیکیشن ایرانسل من، پرداخت خودکار، پرداخت آنلاین و سامانه پرداخت قبض ایرانسل، راه‌های دیگر پرداخت قبض خط دائمی ایرانسل هستند که در ادامه هر یک را بررسی می‌کنیم.

6 روش پرداخت خط دائمی ایرانسل (میان دوره و پایان دوره)

پیش از معرفی روش‌های پرداخت، بهتر است بدانید که چطور می‌توانید استعلام قبض ایرانسل خود را انجام دهید. با شماره گیری کد دستوری ‌#۲۱۵۵۵* و یا مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من، می‌توانید میزان بدهی سیم‌کارت خود را مشاهده کنید. اگر قصد پرداخت این بدهی را دارید، می‌توانید یکی از روش‌های زیر را انتخاب نمایید:

1) اپلیکیشن آی‌کاپ

اپلیکیشن آی‌کاپ، تنها یک اپلیکیشن پرداخت قبوض نیست. شما می‌توانید علاوه‌بر پرداخت قبض، از ویژگی‌هایی مانند خرید شارژ، خرید اینترنت، کارت به کارت ،دریافت سفته الکترونیکی و خدمات متنوع دیگر نیز استفاده کنید.

پرداخت قبض ایرانسل با آی‌کاپ

2) کد پرداخت قبض ایرانسل دائمی

با شماره‌گیری #7* به راحتی می‌توانید قبض خط دائمی خود را پرداخت کنید. برای انجام این کار نیاز به یک شماره بانک و رمز دوم دارید.

3) سامانه پرداخت قبوض ایرانسل

با مراجعه به سامانه پرداخت قبوض ایرانسل می‌توانید پس از واردکردن شماره تلفن همراه خود و رمز یکبارمصرف دریافتی، قبض‌های ایرانسلی خود را به‌آسانی پرداخت کنید. در این سامانه می‌توانید از امکاناتی مانند مشاهده قبض‌های دوره‌های پیش، پرداخت بدهی گذشته، مشاهده کارکرد دوره جاری، گفت‌وگوی آنلاین با کارشناسان ارتباط با مشتری و … استفاده کنید.

سامانه پرداخت قبوض

4) اپلیکیشن ایرانسل من

یک روش پرداخت قبض ایرانسل هم استفاده از برنامه “ایرانسل من” است. با اپلیکیشن ایرانسل من می‌توانید قبض ایرانسل خود را پرداخت نموده و از سایر خدمات این اپلیکیشن نیز بهره‌مند شوید.

5) پرداخت آنلاین قبض سیم‌کارت دائمی

با دانستن یکی از موارد زیر، می‌توانید از طریق پرداخت آنلاین قبض سیم کارت دائمی ایرانسل، بدهی خود را پرداخت کنید:

  • شماره تلفن همراه
  • کد شناسه
  • شناسه قبض و پرداخت
پرداخت آنلاین قبض سیم کارت ایرانسل

6) پرداخت خودکار قبوض

با استفاده از پرداخت خودکار، دیگر نیازی نیست تا نگران دیرکرد پرداخت قبض سیم کارت خود باشید. در صورتی که در بانک ملت یا سامانه پیمان حساب فعال دارید، می‌توانید از این سرویس استفاده کنید.

برای فعال‌سازی پرداخت خودکار بانک ملت می‌توانید از طریق اینترنت بانک یا موبایل بانک ملت اقدام نمایید. فعالی کردن پرداخت خودکار سامانه پیمان هم از طریق اپلیکیشن ایرانسل من وارد بخش صورت حساب شده و در قسمت پرداخت صورت حساب، شارژ خودکار را انتخاب نمایید.

فروزان موسوی نژاد
دیدگاه شما