تصویر سفته الکترونیک آی کاپ در راه نمایشگاه تراکنش ایران

سفته الکترونیک آی کاپ در راه نمایشگاه تراکنش ایران

آخرین ویرایش:
انتشار:
0 دیدگاه
title

شاید تا همین چند سال پیش اینکه افراد بتوانند در ایران بدون دردسر و حضور در صف‌های طولانی انتظار برای دریافت وام و تسهیلات درخواست دهند، غیر قابل تصور بود، اما می‌بینیم که با توسعه محصولی بومی به نام “سفته الکترونیک“، این امر محقق شده است. سفته الکترونیک “آی کاپ“، از موفق‌ترین دستاوردهای شرکت دانش بنیان پردازش اطلاعات مالی پارت است که در بهمن ماه 1400 از آن رونمایی شد.

پارت با معرفی سفته الکترونیکی آی‌کاپ و با استفاده از تجربه موفق در ارائه سرویس احراز هویت غیرحضوری، فرآیند اعطای وام و تسهیلات را به صورت کاملاً غیرحضوری ارائه کرده و با افزایش امنیت و تسریع در اجرای فرآیندهای صدور سفته، خیال کسب و کارها را از بهره بره بردن از یک زیرساخت قابل اتکا، راحت کرده است.

پارت در نهمین نمایشگاه تراکنش ایران، رویداد بزرگ فناوری مالی ایران، که از تاریخ 18 تا 20 دی‌ماه 1402 برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت تا گامی موثر در جهت ساده‌سازی فرایندهای مالی در کسب‌ وکار و زندگی مردم و ایجاد گفتمانی اثربخش در حوزه هوش مصنوعی و صنعت فین‌تک برداشته باشد.

سفته الکترونیک آی کاپ؛ پیشینه و آینده

شرکت پارت با دغدغه تسهیل امور جامعه در فرایندهای مالی، سرویس احراز هویت غیرحضوری بیومتریک خود را توسعه داد. تجربه موفق پارت در ارائه سرویس احراز هویت غیرحضوری بیومتریک فراشناسا به سازمان‌هایی مانند قوه قضاییه و سازمان بورس و اوراق بهادار، زمینه‌ساز توسعه راهکارهای نوین مالی شد، راهکاری جامع برای اعتباردهی غیرحضوری سازمان‌ها به مشتریان.

سرویس‌های امضای دیجیتال و اعتبارسنجی در کنار سرویس احراز هویت، بازوهای این راهکار اعتباردهی هستند. اما برای تکمیل این راهکار جامع، هنوز یک جای خالی وجود دارد.

سفته الکترونیک آی کاپ بازوی چهارم این راهکار می‌باشد که به کمک تیمی از متخصصان و نخبگان داخلی توسعه یافته است. آی کاپ تاکنون با همکاری موفق با بانک رسالت و بانک مهر ایران، با صدور میلیون‌ها سفته الکترونیکی، نقش برجسته‌ای در توسعه فناوری‌های مالی کشور ایفا کرده است.

پشتوانه سخت افزاری و نرم افزاری پارت، امکان شخصی‌سازی راهکار جامع پرداخت غیرحضوری تسهیلات برای سازمان‌ها و پاسخگویی به هر حجم درخواستی را فراهم کرده است.

کارگاه سفته الکترونیک پارت در تراکنش نهم

شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت به عنوان یکی از شرکت‌های متخصص و پیشرو در زمینه ارائه راهکارهای نوین مالی، امسال در نهمین نمایشگاه تراکنش حضور خواهد یافت. این رویداد در 1402 در مرکز آفرینش‌های کانون و هتل لاله برگزار می‌شود، به عنوان یک پل ارتباطی بین اعضای اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری عمل می‌کند و فرصتی بسیار مناسب برای گسترش فناوری‌های نوین در کشور می‌باشد.

پارت دانش بنیان با برگزاری کارگاهی تخصصی درباره فرایندها و مزایای سفته الکترونیک در جریان این نمایشگاه، به یکی از اهداف خود که گسترش فناوری در کشور و دسترسی مردم به فناوری‌های نوین می‌باشد جامه عمل می‌پوشاند. همچنین این کارگاه می‌تواند بستر مناسبی برای تعامل و هم‌افزایی فعالان عرصه فین‌تک و متخصصان و کارشناسان پارت باشد.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات دقیق کارگاه سفته الکترونیک با شماره 02174318050 تماس حاصل فرمایید

فروزان موسوی نژاد
دیدگاه شما