تصویر سقف کارت به کارت بانک رسالت چقدر است؟

سقف کارت به کارت بانک رسالت چقدر است؟

خدمات پرداختی
فهرست عناوین

افرادی که از خدمات سامانه‌های بانکی قرض الحسنه رسالت استفاده می‌کنند، باید بدانند که سقف کارت به کارت بانک رسالت چقدر است. اگر شما هم به دنبال این هستید تا بدانید که با استفاده از برنامه کارت به کارت بانک رسالت تا چقدر می‌توانید انتقال وجه انجام بدهید، همراه ما باشید.

سقف کارت به کارت اینترنتی بانک رسالت


کارت به کارت بانک رسالت را می‎توانید با آی‌کاپ انجام بدهید. در حال حاضر، با اپلیکیشن آی‌کاپ می‌توانید تا سقف 10 میلیون تومان هم انتقال وجه بانک رسالت را انجام بدهید. این درحالی است که با سایر اپلیکیشن‌های موبایلی به غیر از رسالت بانک، تنها می‌توانید تا 3 میلیون تومان را از بانک رسالت کارت به کارت نمایید.

سقف کارت به کارت اینترنتی بانک رسالت با حداکثر مبلغ انتقال وجه دستگاه پین پد متفاوت است. حداکثر مبلغ انتقال وجه بانک قرض الحسنه رسالت با دستگاه پین پد، 15 میلیون تومان می‌باشد.

نکته: توجه داشته باشید که حداکثر مبالغ ذکر شده برای سقف انتقال وجه بانک رسالت در سال 1400 است. در صورت تغییر حداکثر مبلغ کارت به کارت بانک قرض الحسنه رسالت، این اعداد بروز رسانی می‌شوند.

اطلاعیه جدید افزایش سقف انتقال وجه پایا و ساتنا از 25 دی ماه 1400


در 25 دی ماه سال 1400، اطلاعیه‌ای مبتنی بر افزایش سقف کارت به کارت بانک‌ها از سوی بانک مرکزی اعلام شد. در این اطلاعیه، مبلغ انتقال وجه ساتنا از 15 میلیون تومان به 50 میلیون تومان و حداکثر مبلغ انتقال وجه پایا از 50 میلیون تومان به 100 میلیون تومان تغییر کرد.

با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد که حداکثر مبلغ سقف کارت به کارت در موبایل بانک رسالت برای واریزی پایا و ساتنا به 50 میلیون و 100 میلیون تومان رسیده باشد.

سوالات متداول سقف انتقال وجه روزانه بانک رسالت


حداکثر مبلغ انتقال وجه رسالت چقدر است؟

100 میلیون تومان، حداکثر مبلغ سقف کارت به کارت روزانه بانک رسالت در سال 1400 است.

سقف انتقال پایا و ساتنا بانک رسالت چقدر است؟

از تاریخ 25 دی ماه 1400، سقف انتقال پایا و ساتنا بانک رسالت به ترتیب 100 میلیون تومان و 50 میلیون تومان می‌باشد.

سقف انتقال وجه بانک رسالت چقدر است؟

سقف انتقال اینترنتی بانک رسالت برای پایا و ساتنا متفاوت است. همچنین، سقف انتقال وجه اینترنتی بانک رسالت با اپلیکیشن‌های مختلف، فرق دارد. در این مقاله به این موارد اشاره کردیم.

منبع: آی‌کاپ

سوالات خود را در بخش دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

فائزه حسین زاده
من فائزه حسین زاده هستم؛ مهندس کامپیوتر و علاقه‌مند به حوزه مالی و خدمات پرداختی نوین. با این هدف در آی‌کاپ فعالیت دارم تا آگاهی شما را درباره موضوعات مختلف بانکی افزایش بدهم.
دیدگاه شما