تصویر سقف کارت به کارت در سال ۱۴۰۰ روزانه چقدر است؟ (هر 24ساعت)

سقف کارت به کارت در سال ۱۴۰۰ روزانه چقدر است؟ (هر 24ساعت)

فهرست عناوین

سقف کارت به کارت اینترنتی چقدر است؟! یکی از متداول‌ترین سوالات بانکداری الکترونیک است. چون بیماری کرونا باعث کاهش حضور افراد در بانک شده است. بنابراین، باید به دنبال راه حل بهتری برای انتقال وجه کارت به کارت بود. با توجه به شرایط فعلی کشور می‌توانید بر روی سقف انتقال وجه از خودپرداز هم حساب ویژه‌ای باز کنید. در این مقاله همراه ما باشید تا پاسخ سوالات سقف انتقال وجه 1400 را به طور کامل توضیح دهیم.

سقف کارت به کارت بانکها چقدر است

پاسخ این سوال که سقف کارت به کارت در 24 ساعت چقدر است ، برای بسیاری از افرادی که به تازگی می‌خواهند حساب جدید بانکی ایجاد کنند، اهمیت زیادی دارد. زیرا اکثر تراکنش‌های مالی دارندگان حساب به صورت انتقال وجه برای اشخاص حقیقی و یا حقوقی است.

حداکثر مبلغ انتقال وجه روزانه را باید براساس کارت به کارت شتابی و درون بانکی تعیین کرد. در کارت به کارت شتابی، دو بانک مبدا و مقصد مختلف هستند. برای مثال، اگر مبدا بانک کارت به کارت، صادرات و مقصد بانک کارت به کارت، تجارت باشد؛ کارت به کارت شتابی دارید. در صورتی هم که کارت به کارت از نوع درون بانکی باشد، مبدا و مقصد کارت‌های بانکی یکسان است. این نوع کارت به کارت کردن، با عنوان انتقال وجه غیر شتابی هم شناخته می‌شود. برای نمونه، اگر بانک مبدا و مقصد کارت به کارت هر دو رسالت باشند؛ کارت به کارت از نوع درون بانکی و یا غیر شتابی است.

سقف انتقال وجه با رمز پویا بانک صادرات

سقف کارت به کارت بانک صادرات در اپلیکیشن‌های بانکی و اینترنت بانک‌ها، مبلغ 100 میلیون ریال است. این موضوع در رابطه با کارت به کارت شتابی و درون بانکی صادرات صدق می‌کند. یعنی اگر مبدا و مقصد بانک انتقال وجه یکسان و متفاوت باشد، حداکثر 100 میلیون ریال را برای انتقال وجه می‌توان استفاده کرد. سقف انتقال وجه با دستگاه ATM صادرات همان مبلغ 100 میلیون ریال می‌باشد. مبلغ کارت به کارت بانک صادرات با استفاده از اپلیکیشن‌های غیر بانکی، متغیر است. سقف انتقال وجه صادرات در برخی از اپلیکیشن‌ها، 10 میلیون ریال و در برخی دیگر از آن‌ها، 30 میلیون ریال است.

سقف انتقال وجه با رمز پویا بانک تجارت

سقف کارت به کارت شتابی و درون بانکی تجارت با یکدیگر متفاوت نیست. سقف کارت به کارت درون بانکی و شتابی تجارت 100 میلیون ریال است. این موضوع بدین معنا است که سقف کارت به کارت از ATM ، اپلیکیشن و اینترنت بانک تا 100 میلیون ریال امکانپذیر است.

سقف انتقال وجه بانک ملی با موبایل

سقف کارت به کارت بانک ملی در سال 1400 به 100 میلیون ریال افزایش یافته است. همچنین، سقف انتقال وجه عابر بانک ملی نیز در سال 1400، به 100 میلیون ریال تغییر یافت. در صورتی که از پرداخت‌سازها استفاده کنید، این مبلغ کمتر است. انتقال وجه شتابی و درون بانکی ملی حداکثر می‌تواند 50 میلیون ریال و حداقل 30 میلیون ریال باشد.

سقف انتقال وجه با رمز پویا سایر بانکها (پاسارگاد، ملت، بانک شهر، رسالت، سپه، رفاه)

سقف کارت به کارت بانک‌ پاسارگارد در پرداخت‌سازها حداقل 10 میلیون ریال و حداکثر 30 میلیون ریال است. در صورتی که حداکثر انتقال وجه اینترنتی سایر بانک‌ها همانند بانک شهر، ملت، رسالت و سپه حداکثر 100 میلیون ریال می‌باشد.

جدول سقف انتقال وجه

حداکثر مبلغ انتقال وجه بانک‌های مختلف به شرح زیر هستند:

نام بانکآی‌کاپدستگاه پین پد
قرض الحسنه رسالت10 میلیون تومان15 میلیون تومان
دی3 میلیون تومان 15 میلیون تومان
ایران زمین3 میلیون تومان 15 میلیون تومان
انصار3 میلیون تومان 15 میلیون تومان
حکمت ایرانیان3 میلیون تومان 15 میلیون تومان

سقف کارت به کارت در سال ۱۴۰۰ چقدر است ؟

سقف انتقال وجه عابر در سال 1400 افزایش یافته است. حتی سقف تراکنش مالی در طی یک روز از باجه‌های خدمات بانکی در سطح شهر هم در سال 1400 به مبلغ 100 میلیون ریال تغییر یافته است. این در حالی است که در سال 1399، سقف انتقال وجه با عابر بانک کمتر از 50 میلیون ریال در هر 24 ساعت یک روز بود.

سقف کارت به کارت امروز چقدر است

سقف انتقال کارت به کارت 1400 در دوران کرونا با هدف جلوگیری از ابتلا به بیماری، افزایش پیدا کرده است. براساس این تمهیدات ویژه از سوی بانک ها، سقف انتقال وجه با رمز پویا 100 میلیون ریال در طول هر روز می‌باشد. به طوری که شما با کارت به کارت درون بانکی و کارت شتاب، می‌توانید مبلغ 10 میلیون تومان را انتقال بدهید. در صورتی هم که از اپلیکیشن‌های انتقال وجه غیر بانکی استفاده می‌کنید، مبلغ 30 میلیون ریال سقف انتقال وجه اینترنتی سال 1400 در نظر گرفته شده است.

در واقع، سقف انتقال وجه اینترنتی در 1400 از طریق پرداخت‌سازها یا اپلیکیشن‎ های پرداخت غیر بانکی، از 10 میلیون ریال به 30 میلیون ریال افزایش پیدا کرده است. به طور کلی، سقف انتقال وجه با رمز پویا ATM 1400 افزایش یافته است. (با این حال، مبلغ سقف انتقال وجه برای هر نوع بانک ممکن است متفاوت باشد و تنها تعدادی از بانک‌ها از این تمهیدات استفاده کنند.)

سقف کارت به کارت امروز چقدر است

سقف انتقال وجه با دستگاه پین پد

سقف کارت به کارت با دستگاه پین پد که در بانک قرار دارد، 150 میلیون ریال است. به منظور استفاده از خدمات پین پد بانک نیاز است تا به بانک مراجعه و مراحل احراز هویت کامل را طی کنید. در حال حاضر، تعداد اندکی از بانک‌ها دارای پین پد هستند.

سقف کارت به کارت 10 میلیون تومان شد

تمهیدات افزایش سقف کارت به کارت در سال 1400 برای تمامی بانک‌ها است. در صورتی که به دنبال راهی برای کارت به کارت بالای 10 میلیون تومان هستید، می‌توانید دو روز به طور متوالی از حداکثر خدمات کارت به کارت 10 میلیون تومانی باجه‌های بانکی و یا دستگاه پین پد استفاده کنید. لازم به ذکر است که برای استفاده از دستگاه پین پد باید به طور حضوری به بانک مورد نظرتان مراجعه کنید.

نحوه انتقال کارت به کارت مبلغ بالا چگونه است؟

کارت به کارت مبلغ بالا در دوران کرونا روند ساده‌ای دارد. به طوری که دیگر نیاز نیست تا حتما به شعبه‌های شلوغ بانکی مراجعه کنید. برای مثال، تراکنش بیشتر از 20 میلیون تومان در دو روز، با استفاده از اپلیکیشن‌های بانک امکانپذیر است. در ضمن، باجه‌های خدمات بانکی هم می‌توانند انتقال کارت به کارت مبالغ بالا را برای شما میسر کنند. غیر از باجه‌های ارائه دهنده خدمات بانکی می‌توانید از دستگاه‎ پین پد استفاده کنید. البته به این موضوع هم توجه داشته باشید که تعداد انگشت‌شماری از بانک‌ها دارای دستگاه پوز پین پد هستند. در حال حاضر، نحوه کارت به کارت مبلغ بالا با دستگاه پین پد بانک ملی امکانپذیر است.

معرفی برنامه کارت به کارت بالای 3 میلیون

آی‌کاپ، برنامه کارت به کارت بالای 3 میلیون برای بانک رسالت است. این برنامه بر روی موبایل‌های هوشمند نصب می‌شود و به شما اجازه می‌دهد تا تراکنش وجه بانک رسالت با سقف 100 میلیون ریال را داشته باشید.

سقف انتقال کارت به کارت سال 1400 (جمع بندی)

سقف کارت به کارت سال 1400 نسبت به سال گذشته، تغییرات بسیار زیادی داشته است. به طوری که دست افراد برای انتقال وجه غیر حضوری با محدودیت‌های دست و پا گیری روبرو نیست. این تمهیدات که بانک‌ها از آن پیروی می‌کنند، در آبان ماه سال 1399 مورد بررسی قرار گرفت. از ابتدای سال 1400 تا انتهای سال، همین روند ادامه پیدا می‌کند. به طوری که حداکثر انتقال وجه با خودپرداز به 100 میلیون ریال رسیده است. سقف انتقال وجه اینترنتی هم با 30 میلیون ریال و یا 50 میلیون ریال امکان پذیر است. به همین خاطر است که کارت به کارت بیش از 3 میلیون در طول روز بدون استفاده از دستگاه‌ ATM و اینترنت بانک در سال 1400 انجام شدنی است.

سوالات خود را در بخش دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

منبع: آی‌کاپ

فائزه حسین زاده
دیدگاه کاربران

ممنون از تیم تحریریه سایت شما
مطالب علاوه بر اینکه جامع هستند، بشدت کاربردی هم هست

مصطفی
پاسخ

سلام آقای مصطفی.
از بابت زمانی که برای مطالعه این مقاله گذاشتید، بسیار ممنون هستیم.
جدول های این مقاله بعد از هر بار تغییر سقف انتقال وجه کارت به کارت آپدیت می‌شوند. به همین دلیل، این مطلب همواره برای شما و سایر کاربران مفید و موثر خواهد بود. :))
اگر سوالی درباره سقف انتقال وجه آنلاین دارید، از ما بپرسید تا پاسخگوی شما باشیم. :))

فائزه حسین زاده
پاسخ

یه خب اومد که سقف کارت به کارت قراره تغییر کنه، چقدر صحت داره؟

مصطفی
پاسخ

با سلام و عرض ادب،
جدیدترین اطلاعیه افزایش سقف تراکنش بانکی سال 1400 در کل کشور را از طریق این لینک بخوانید.

فائزه حسین زاده
پاسخ
دیدگاه شما