تصویر نحوه کارت به کارت بالای 3 میلیون با 7 روش کاربردی

نحوه کارت به کارت بالای 3 میلیون با 7 روش کاربردی

خدمات پرداختی
فهرست عناوین

اطلاع از نحوه کارت به کارت بالای 3 میلیون در زمانی که سقف تراکنش‌های شما در اینترنت بانک و یا همراه بانک محدودیت دارد؛ بسیار کمک کننده است. فرض کنید که در تعطیلات رسمی هستید و سقف کارت به کارت شما کمتر از سه میلیون است. در این شرایط، چه روشی برای افزایش سقف تراکنش‌های بانکی وجود دارد؟ اگر می‌خواهید با تمامی روش‌های کارت به کارت بیشتر از سه میلیون تومان آشنا شوید، در ادامه همراه ما باشید.

چگونگی کارت به کارت بالای 3 میلیون


مسئله نحوه کارت به کارت بالای 3 میلیون تومان برای فروشندگان و یا مدیران کسب و کارها بسیار پراهمیت‌تر است. چون این افراد در طی یک روز، بیشتر از 3 میلیون تومان پول را جابجا می‌کنند. اگر شما هم از پراخت سازها استفاده می‌کنید، می‌دانید که آن‌ها دارای سقف کارت به کارت کمتر از 3 میلیون تومان هستند. در این شرایط، باید به فکر روش دیگری برای کارت به کارت بیشتر از 3 میلیون تومان باشید. در بخش زیر، تمامی این روش‌ها را به طور شفاف بیان کردیم.

1- نحوه کارت به کارت بالای 3 میلیون با اینترنت بانک

در حال حاضر، سقف انتقال وجه با اینترنت بانک در سال 1401 تغییر نکرده است. سقف کارت به کارت در اینترنت بانک در سال 1400 تغییر پیدا کرد. در حال حاضر، شما می‌توانید حداکثر مبالغ 50 میلیون تومان و 100 میلیون تومان را با استفاده از اینترنت بانک انتقال بدهید.

به طور دقیق‌تر، با حواله پایا در اینترنت بانک می‌توانید 50 میلیون تومان و با حواله ساتنا، 100 میلیون تومان را کارت به کارت کنید.

2- کارت به کارت درون بانکی برای انتقال وجه بیشتر از سه میلیون

محدودیت کارت به کارت بالای 3 میلیون در انتقال وجه درون بانکی برداشته می‌شود. بنابراین، بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک می‌توانید انتقال وجه بیشتر از سه میلیون را انجام بدهید. برای درک کردن این موضوع، یک مثال ساده بیان می‌کنیم. فرض کنید که می‌خواهید کارت به کارت آنلاین بیشتر از ۳ میلیون را انجام بدهید. در صورتی که حساب شما در بانک سامان است، باید شماره کارت مقصد هم متعلق به همان بانک باشد. در این شرایط، شما بدون هیچ نگرانی می‌توانید انتقال پول آنلاین بیشتر از 3 میلیون را در طی 24 ساعت انجام بدهید.

3- مراجعه به دستگاه خودپرداز برای انتقال وجه بیشتر از 3 میلیون

کارت به کارت بالای 3 میلیون با دستگاه خودپرداز و عابر بانک، میسر است. برای استفاده از خدمات دستگاه خودپرداز، محدود به زمان خاصی نیستید. شما در طی هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از این دستگاه استفاده کنید تا کارت به کارت بیشتر از 3 میلیون را انجام بدهید.

4- مراجعه به شعب بانک برای انتقال پول بیشتر از ۳ میلیون

مراجعه به شعب بانکی برای کارت به کارت بالای 3 میلیون در روزهای رسمی و غیر تعطیل می‌تواند بهترین راه باشد. در حال حاضر، با مراجعه به یکی از شعبه‌های بانک می‌توانید تا سقف 15 میلیون تومان پول انتقال بدهید.

استفاده از دستگاه پین پد، راه دیگری است که شما می‌توانید با مراجعه به بانک انجام بدهید. اگر تمایل دارید تا مبالغی بیشتر از بیست میلیون تومان را با همین دستگاه انتقال بدهید؛ بهتر است از پین پد بانک ملی استفاده کنید.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و گسترش اُمیکرون به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از روش‌های دیگر انتقال وجه بالای ۳ میلیون تومان استفاده کنید.

5- کارت به کارت بیشتر از سه میلیون تومان با همراه بانک

استفاده از همراه بانک برای کارت به کارت کردن بیشتر از 3 میلیون تومان، راه دیگری است که می‌توانید انتخاب کنید. در صورتی که به همراه بانک دسترسی ندارید و یا سقف تراکنش شما به پایان رسیده است، می‌توانید از نرم افزار و یا برنامه کارت به کارت بالای 3 میلیون استفاده کنید. این نرم افزار را در بخش زیر معرفی کرده ایم.

6- نرم افزار کارت به کارت بالای 3 میلیون

اپلیکیشن آی‌کاپ را می‌توان مناسب‌ترین و سریع‌ترین نرم افزار کارت به کارت بالای 3 میلیون تومان دانست. برای مثال، شما می‌توانید که از مبدا بانک رسالت تا سقف 10 میلیون تومان به سایر بانک‌ها، انتقال وجه اینترنتی در آی‎کاپ را تجربه کنید. این درحالی است که سقف کارت به کارت بانک رسالت در سایر اپلیکیشن‌ها تنها تا مبلغ 3 میلیون تومان امکانپذیر است.

7- کارت به کارت بیشتر از 3 میلیون با گوشی ساده

برای انتقال پول بیشتر از 3 میلیون تومان با گوشی ساده، کمی محدودیت دارید. چون برخی از بانک‌ها دارای کد USSD برای انتقال هستند. از طرف دیگر، با استفاده از همراه بانک و اینترنت بانک با امنیت و سرعت بیشتری می‌توانید بیشتر از 3 میلیون تومان کارت به کارت کنید. کدهای USSD برای کارت به کارت بیشتر از 3 میلیون با گوشی ساده عبارتند از:

  • کد بانک متعلق به بانک صادرات: *۷۱۹#
  • کد بانک متعلق به بانک ملت: *۷۱۲#

نحوه کارت به کارت بالای سه میلیون (جمع بندی)


برای کارت به کارت بیشتر از سه میلیون بهتر است از موبایل اندروید استفاده کنید. چون با گوشی ساده تنها از طریق برخی از کدهای دستوری می‌توانید انتقال وجه انجام بدهید. به طور کلی، برای انتقال وجه بیشتر از 3 میلیون می‌توانید یکی از روش‌های حضوری و یا غیر حضوری را انتخاب کنید. تاکید ما در آی‌کاپ این است تا از روش‌های غیر حضوری مانند نرم افزار کارت به کارت بالای 3 میلیون استفاده کنید.

دقت داشته باشید که برای تمامی روش‌های نحوه کارت به کارت بیشتر از سه میلیون تومان باید رمز دوم خود را دریافت کنید. اگر تا اکنون، اقدام به فعالسازی رمز دوم موقت خود نکردید، به شعبه بانکی مورد نظر خود مراجعه کنید.

سوالات متداول انتقال وجه بیشتر از ۳ میلیون


با انتقال وجه از طریق شماره موبایل می‌توان بیشتر از 3 میلیون تومان کارت به کارت کرد؟

بله. شما با نصب اپلیکیشن آی‌کاپ و وارد کردن شماره موبایل خود می‌توانید بیشتر از سه میلیون تومان را از طریق شماره موبایل خود کارت به کارت کنید.

بدون مراجعه حضوری هم می‌توان کارت به کارت بالای 3 میلیون را انجام داد؟

شما می‌توانید از پرداخت‌سازها، اینترنت بانک، همراه بانک و اپلیکیشن آی‎کاپ برای کارت به انتقال پول بیشتر از سه میلیون تومان کمک بگیرید.

نحوه کارت به کارت بیشتر از سه میلیون تومان با گوشی ساده چگونه است؟

شما با مراجعه حضوری به بانک و یا استفاده از دستگاه atm می‌توانید بیشتر از سه میلیون را کارت به کارت کنید. همچنین می‌توانید از کدهای USSD برای انتقال وجه بیشتر از ۳ میلیون استفاده کنید که در این مقاله گفتیم.

منبع: آی‌کاپ

سوالات خود را در بخش دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

فائزه حسین زاده
من فائزه حسین زاده هستم؛ مهندس کامپیوتر و علاقه‌مند به حوزه مالی و خدمات پرداختی نوین. با این هدف در آی‌کاپ فعالیت دارم تا آگاهی شما را درباره موضوعات مختلف بانکی افزایش بدهم.
دیدگاه شما