تصویر نحوه کارت به کارت بالای ۳ میلیون با 6 روش کاربردی

نحوه کارت به کارت بالای ۳ میلیون با 6 روش کاربردی

آخرین ویرایش:
انتشار:
0 دیدگاه
title

اطلاع از نحوه کارت به کارت بالای 3 میلیون در زمانی که سقف تراکنش‌های شما در اینترنت بانک و یا همراه بانک محدودیت دارد؛ بسیار کمک کننده است. فرض کنید که در تعطیلات رسمی هستید و سقف کارت به کارت شما کمتر از سه میلیون است. در این شرایط، چه روشی برای افزایش سقف تراکنش‌های بانکی وجود دارد؟ اگر می‌خواهید با تمامی روش‌های کارت به کارت بیشتر از سه میلیون تومان آشنا شوید، در ادامه همراه ما باشید.

چگونه بیشتر از 3 میلیون کارت به کارت کنیم؟


کارت به کارت بیشتر از سه میلیون برای انتقال‌های درون بانکی با استفاده از همراه بانک قابل انجام است. در صورتی که خواسته باشید انتقال پول بالاتر از 3 میلیون بین بانکی انجام بدهید، می‌توانید از اینترنت بانک، عابربانک، همراه بانک و برنامه‌های پرداختی مانند اپلیکیشن آی‌کاپ استفاده کنید.

در بخش زیر، تمامی این روش‌ها را به طور شفاف بیان کردیم.

1 کارت به کارت بالای سه میلیون با اینترنت بانک

مجموع تراکنش‌های اینترنت بانک و همراه بانک در انتقال وجه‌های داخلی، ساتنا و پایا برای هر شخص حقیقی و حقوقی، روزانه یک میلیارد ریال و سقف تراکنش ماهیانه ده میلیارد ریال است.

2 کارت به کارت درون بانکی

محدودیت کارت به کارت بالای 3 میلیون در انتقال وجه درون بانکی برداشته می‌شود. بنابراین، بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک می‌توانید انتقال وجه بیشتر از سه میلیون را انجام بدهید. برای درک کردن این موضوع، یک مثال ساده بیان می‌کنیم.

فرض کنید که می‌خواهید کارت به کارت آنلاین بیشتر از ۳ میلیون را انجام بدهید. در صورتی که حساب شما در بانک سامان است، باید شماره کارت مقصد هم متعلق به همان بانک باشد. در این شرایط، شما بدون هیچ نگرانی می‌توانید انتقال وجه بیشتر از 3 میلیون را در طی 24 ساعت انجام بدهید.

3 دستگاه خودپرداز

کارت به کارت بالای 3 میلیون با دستگاه خودپرداز و عابر بانک، میسر است. برای استفاده از خدمات دستگاه خودپرداز، محدود به زمان خاصی نیستید. شما در طی هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از این دستگاه استفاده کنید تا کارت به کارت بیشتر از 3 میلیون را انجام بدهید.

4 کارت به کارت بیشتر از سه میلیون تومان با همراه بانک

استفاده از همراه بانک برای کارت به کارت کردن بیشتر از 3 میلیون تومان، راه دیگری است که می‌توانید انتخاب کنید. در صورتی که به همراه بانک دسترسی ندارید و یا سقف تراکنش شما به پایان رسیده است، می‌توانید از نرم افزار و یا برنامه کارت به کارت بالای 3 میلیون استفاده کنید. این نرم افزار را در بخش زیر معرفی کرده ایم.

5 برنامه کارت به کارت بیشتر از 3 میلیون

اپلیکیشن آی‌کاپ را می‌توان مناسب‌ترین و سریع‌ترین نرم افزار کارت به کارت بالای 3 میلیون تومان دانست. برای مثال، شما می‌توانید که از مبدا بانک رسالت تا سقف 10 میلیون تومان به سایر بانک‌ها، انتقال وجه اینترنتی در آی‎کاپ را تجربه کنید. این درحالی است که سقف کارت به کارت بانک رسالت در سایر اپلیکیشن‌ها تنها تا مبلغ 3 میلیون تومان امکانپذیر است.

6 انتقال وجه بیشتر از ۳ میلیون با کد دستوری

برای انتقال وجه بیشتر از 3 میلیون تومان با کد دستوری، محدودیت دارید. زیرا برخی از بانک‌ها، کد USSD برای انتقال پول دارند. کدهای USSD برای کارت به کارت بیشتر از 3 میلیون با گوشی ساده عبارتند از:

  • کد متعلق به بانک صادرات: #719*
  • کد متعلق به بانک ملت: #712*

نحوه کارت به کارت بالای سه میلیون (جمع بندی)


برای کارت به کارت بیشتر از سه میلیون بهتر است از موبایل اندروید استفاده کنید. چون با گوشی ساده تنها از طریق برخی از کدهای دستوری می‌توانید انتقال وجه انجام بدهید. به طور کلی، برای انتقال وجه بیشتر از 3 میلیون می‌توانید یکی از روش‌های حضوری و یا غیر حضوری را انتخاب کنید. تاکید ما در آی‌کاپ این است تا از روش‌های غیر حضوری مانند نرم افزار کارت به کارت بالای 3 میلیون استفاده کنید.

دقت داشته باشید که برای تمامی روش‌های نحوه کارت به کارت بیشتر از سه میلیون تومان باید رمز دوم خود را دریافت کنید. اگر تا اکنون، اقدام به فعالسازی رمز دوم موقت خود نکردید، به شعبه بانکی مورد نظر خود مراجعه کنید.

سوالات متداول


بدون مراجعه حضوری هم می‌توان کارت به کارت بالای 3 میلیون را انجام داد؟

شما می‌توانید از نرم‌افزارها، اینترنت بانک، همراه بانک و اپلیکیشن آی‎کاپ برای کارت به انتقال پول بیشتر از سه میلیون تومان کمک بگیرید.

نحوه انتقال پول بیشتر از سه میلیون تومان با گوشی ساده چگونه است؟

شما با مراجعه حضوری به بانک و یا استفاده از دستگاه atm می‌توانید بیشتر از سه میلیون را کارت به کارت کنید. همچنین می‌توانید از کدهای USSD برای انتقال وجه بیشتر از ۳ میلیون استفاده کنید.

با استفاده شماره موبایل می‌توان بیشتر از 3 میلیون تومان کارت به کارت کرد؟

بله. شما با نصب اپلیکیشن آی‌کاپ و وارد کردن شماره موبایل خود می‌توانید بیشتر از سه میلیون تومان را از طریق شماره موبایل خود کارت به کارت کنید.

منبع: آی‌کاپ

سوالات خود را در بخش دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

فائزه حسین زاده
من فائزه حسین زاده هستم؛ مهندس کامپیوتر و علاقه‌مند به حوزه مالی و خدمات پرداختی نوین. با این هدف در آی‌کاپ فعالیت دارم تا آگاهی شما را درباره موضوعات مختلف بانکی افزایش بدهم.
دیدگاه شما