تصویر اپلیکیشن همراه بانک رسالت نسخه جدید و نحوه فعالسازی آن

اپلیکیشن همراه بانک رسالت نسخه جدید و نحوه فعالسازی آن

آخرین ویرایش:
انتشار:
0 دیدگاه
title

همراه بانک رسالت همان اپلیکیشن بانک رسالت است که می‌توانید از مجموعه‌ای از امکانات مالی آن استفاده کنید. یکی از این امکانات مالی، کارت به کارت وجه از حساب بانکی قرض الحسنه به سایر حساب‌های بانکی است. در ادامه‌ی این مطلب، به نحوه دریافت و دانلود همراه بانک رسالت نسخه جدید می‌پردازیم. همراه ما باشید.

دانلود اپلیکیشن همراه بانک رسالت نسخه جدید


برای دانلود اپلیکیشن موبایل بانک رسالت به آدرس اینترنتی https://www.rqbank.ir/Hb مراجعه کنید و نسخه‌های جدید آن را برای ios، وب اپلیکیشن و اندروید دانلود کنید.

چگونه همراه بانک رسالت را فعال کنیم؟


اگر قبلا از خدمات همراه بانک رسالت نسخه قدیمی استفاده می‌کردید و نام کاربری و رمز عبور دارید؛ نیازی به دریافت مجدد این اطلاعات نیست. در صورتی که برای اولین بار از نسخه‌های جدید برنامه موبایلی قرض الحسنه رسالت استفاده می‌کنید، فعالسازی آن را می‌توانید از 2 روش انجام بدهید.

1 فعالسازی از طریق برنامه موبایلی بانک برای افرادی میسر است که حساب سپرده‌ای در بانک رسالت ندارند و یا هنوز رمز عبور و نام کاربری خود را از پیشخوان دریافت نکرده اند. در این روش فعالسازی اپلیکیشن بانک رسالت باید گزینه خدمات کارت را انتخاب کنید تا به بخش فعالسازی هدایت شوید. کد ملی و شماره موبایل را بنویسید و درخواست فعالسازی خودتان را ثبت کنید.

2 در روش دوم باید درخواست فعالسازی برنامه بانک را در سایت پیشخوان مجازی بانک رسالت ثبت کنید. پس ابتدا وارد پیشخوان مجازی شوید و از خدمات بانکداری مدرن استفاده کنید.

پیامک نتایج درخواست فعالسازی اپلیکیشن بانک رسالت به شماره موبایل شما ارسال می‌شود.

خدمات اپلیکیشن بانک رسالت چیست؟


با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری وارد بخش سپرده می‌شوید که میزان موجودی هر کدام از سپرده‌ها برای شما قابل مشاهده هستند. درخواست گردش و انتقال وجه هم از منوی سپرده قابل دستیابی است.

صفحه اصلی اپلیکیشن بانک رسالت

با انتخاب گزینه کارت به خدمات متنوعی از جمله خرید شارژ، انتقال وجه، پرداخت قبض، تغییر رمز دوم، انسداد کارت و رمز دوم پویا دسترسی دارید.

خدمات کارت اپلیکیشن بانک رسالت

در بخش تسهیلات اپلیکیشن بانک رسالت می‌توانید اقساط خود را پرداخت و یا درخواست تسهیلات را ثبت کنید. همچنین، شما می‌توانید لیست درخواست تسهیلات ثبت شده را مشاهده کنید.

تسهیلات اپلیکیشن بانک رسالت

گزارش پرداخت قسط و گزارش پرداخت موجودی و قبض‌ها در منوی پیگیری، نمایش داده می‌شوند.

پیگیری همراه بانک رسالت

سایر خدمات نظیر مدیریت چک، تبدیل شبا-سپرده-کارت، تغییر نام کاربری و رمز عبور، خوداظهاری شماره همراه و بسیاری از خدمات دیگر را در منوی سایر این اپلیکیشن دریافت می‌کنید.

سایر خدمات برنامه همراه بانک رسالت

در بین این خدمات متعدد، خدمت سفته الکترونیکی که برای دریافت وام از بانک قرض الحسنه رسالت کاربردی است؛ در اپلیکیشن موبایلی این بانک ارائه نمی‌شود. به منظور دریافت این خدمت باید اپلیکیشن آی‌کاپ را بر روی موبایل اندرویدی نصب و مراحل دریافت سفته الکترونیکی را طی کنید.

جهت دریافت اپلیکیشن آی‌کاپ بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

در ادامه بخوانید: سفته الکترونیکی بانک قرض الحسنه رسالت

سوالات متداول برنامه همراه بانک رسالت


چگونه همراه بانک رسالت نصب کنیم؟

برای نصب اپلیکیشن بانک رسالت به آدرس اینترنتی https://www.rqbank.ir/Hb که مخصوص این بانک است، مراجعه کنید و اپلیکیشن مورد نظرتان را نصب کنید.

رمز همراه بانک رسالت را فراموش کردم. چگونه آن را بازیابی کنم؟

برای بازیابی رمز اپلیکیشن بانک رسالت باید به پیشخوان مجازی بروید و گزینه خدمات مدرن و سپس، بازیابی/فراموشی رمز همراه را انتخاب و اطلاعات لازم را وارد کنید. به محض دریافت درخواست شما، نتیجه آن پیامک خواهد شد.

منبع: سایت آی‌کاپ

سوالات خود را در بخش دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

فائزه حسین زاده
من فائزه حسین زاده هستم؛ مهندس کامپیوتر و علاقه‌مند به حوزه مالی و خدمات پرداختی نوین. با این هدف در آی‌کاپ فعالیت دارم تا آگاهی شما را درباره موضوعات مختلف بانکی افزایش بدهم.
دیدگاه شما