تصویر کارت به کارت بالای 10 میلیون – نحوه انتقال وجه بالای ده میلیون

کارت به کارت بالای 10 میلیون – نحوه انتقال وجه بالای ده میلیون

آخرین ویرایش:
انتشار:
4 دیدگاه
title

نحوه کارت به کارت بالای 10 میلیون یکی از سوالات روزانه افراد برای انتقال پول اینترنتی است. زیرا، محدودیتی که در انتقال وجه ده میلیون و یا بیشتر از آن وجود دارد. این محدودیت باعث شده تا مردم به دنبال جدیدترین روش‌های کارت به کارت بیشتر از 10 میلیون باشند. مهم‌ترین دلیل این تمهیدات برای جلوگیر از پولشویی افراد می‌باشد که طبق مصوبه بانک مرکزی بنا نهاده شده است. اگر تمایل دارید تا با روش‌های انتقال وجه بیش از ده میلیون آشنا شوید، در ادامه همراه ما باشید.

بررسی نحوه کارت به کارت بیشتر از 10 میلیون


استفاده از اپلیکیشن‌های بانکی مانند اینترنت بانک و همراه بانک، متداول‌ترین راه برای کارت به کارت بالای 10 میلیون است. چون هم دسترسی به آن‌ها ساده است و هم شناخته شده هستند. کافی است تا نخستین باری که برای افتتاح حساب بانکی به شعبه بانک مورد نظر خود مراجعه می‌کنید. سپس، درخواست فعالسازی اینترنت بانک و همراه بانک خود را بدهید. به غیر از این روش که فقط برای افراد بالای 18 سال میسر است، می‌توانید از خدمات کارت به کارت دستگاه ATM استفاده کنید. همانطور که می‌دانید، ATM از روش‌های قدیمی انتقال وجه تا 10 میلیون تومان در طی این سال‌ها بوده است.

به غیر از روش‌های گفته شده، می‌توانید به بانک هم مراجعه کنید. سپس، با تکمیل فرم انتقال وجه و وارد کردن مبلغ، نسبت به کارت به کارت بیشتر از 10 میلیون تومان اقدام نمایید.

در حال حاضر، شما می‎توانید از یکی از روش‌های انتقال وجه ساتنا و شتاب برای کارت به کارت کردن بیش از 10 میلیون تومان استفاده کنید که در ادامه بررسی می‌کنیم.

حتما بخوانید: سقف کارت به کارت

کارت به کارت بالای 10 میلیون تومان با سامانه شتاب

متداول‌ترین روش انتقال وجه بیشتر از 10 میلیون تومان، استفاده از شبکه شتاب است. در این روش، نیازی نیست تا شما از شماره شبا استفاده کنید. بنابراین، شما با داشتن شماره کارت مقصد هم می‌توانید نسبت به کارت به کارت بیش از 10 میلیون تومان اقدام نمایید.

در حال حاضر، مبلغ مجاز انتقال وجه در اپلیکیشن‌های مخصوص به بانک نظیر اینترنت بانک و همراه بانک توسط دارنده کارت تعیین می‌شود. اگر می‌خواهید ببینید که سقف کارت به کارت بالای 10 میلیون تومان در اپلیکیشن‌های بانکی فعال است، از بانک خود بپرسید.

کارت به کارت بیش از ده میلیون تومان با سامانه پایا

قابلیت کارت به کارت بالای 10 میلیون تومان توسط سامانه پایا برای تمامی افراد در هر 24 ساعت فراهم است. نحوه کار سامانه پایا به این صورت است که پرداخت‌های مشتریان به صورت جداگانه و یا انبوه پردازش می‌شود. سپس، از بانک مبدا به بانک مقصد انتقال پیدا می‌کند. عمده کارهایی که می‌توان با سامانه پایا انجام داد، از نوع برداشت و یا پرداخت مستقیم است.

یکی از شرایط انتقال پول بیشتر از 10 میلیون تومان، واریز و برداشت پول در زمان معین است. اگر تصمیم دارید تا اجاره بهای خود را پرداخت کنید، بهتر است از سامانه پایا برای انتقال وجه بیشتر از 10 میلیون تومان استفاده کنید.

به تازگی، با سامانه پایا می‌توانید تا سقف 100 میلیون تومان هم کارت به کارت را انجام بدهید.

کارت به کارت بیشتر از 10 میلیون تومان با سامانه ساتنا

ساتنا و یا سامانه تسویه ناخالص آنی را می‌توان راه آسان و در دسترسی برای کارت به کارت بالای 10 میلیون دانست. به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از ساتنا به جای چک‌های رمزدار بین‌بانکی استفاده کنید. به طور معمول، زمان تاخیر پردازش دستورهای پرداخت و برداشت در ساتنا، 20 دقیقه است.

به تازگی، کارت به کارت بالاتر از 10 میلیون تومان (تا 50 میلیون) را می‌توانید با سامانه ساتنا انجام بدهید. بعضی از افراد بر این باور هستند که با مراجعه حضوری به بانک و استفاده از خدمات ساتنا تا 100 میلیون تومان هم می‌توان انتقال وجه داشت.

کارت به کارت بیشتر از ده میلیون با روش انتقال وجه غیربانکی

در روش انتقال وجه غیر بانکی هم می‌توانید کارت به کارت بالای 10 میلیون را انجام بدهید. این امکان در برخی از اپلیکیشن‌ها فراهم است. به صورتی که شما از اعتبار خود می‌توانید استفاده کنید. سپس، اعتبار خود را به حساب شخص دیگری ارسال کنید. در نهایت، فردی که اعتبار به حساب اوم منتقل شده، می‌تواند مقدار وجه آن را از کیف پول خود بردارد و به حساب بانکی خود منتقل کنید.

کارت به کارت کردن تا 10 میلیون تومان در اپلیکیشن آی‌کاپ برای شما فراهم است. شما با کارت به کارت بانک قرض الحسنه رسالت در آی‌کاپ می‌توانید به انتقال وجه بیشتر از ده میلیون تومان اقدام کنید.

منبع: آی‌کاپ

سوالات خود را در بخش دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

فائزه حسین زاده
من فائزه حسین زاده هستم؛ مهندس کامپیوتر و علاقه‌مند به حوزه مالی و خدمات پرداختی نوین. با این هدف در آی‌کاپ فعالیت دارم تا آگاهی شما را درباره موضوعات مختلف بانکی افزایش بدهم.
دیدگاه شما

دیدگاه کاربران
  کارت به کارت بالای ۱۰ ملیون
  جعفر بشیری ۷ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  سلام و عرض ادب پیشنهاد می‌کنیم مقاله “نحوه انتقال وجه بالای ده میلیون” را مطالعه کنید.
  سلام چگونه دربانک کشاورزی مبلغ بالای ۱۰میلیون تومان کارت ب کارت کنیم؟؟و مبلغی ‌ک کارت ب کارت شده اگر برگردد چ کنیم؟؟
  اکبری ۱۲ ماه قبل
  پاسخ کارشناس آی‌کاپ :
  با سلام جهت کسب اطلاعات درخصوص انتقال وجه بالای ده میلیون تومان، مقاله "کارت به کارت بالای ۱۰ میلیون – نحوه انتقال وجه بالای ده میلیون" را مطالعه نمایید. جهت پیگیری موفقیت یا عدم موفقیت تراکنش، با بانک در ارتباط باشید.