تصویر ثبت نام وام فوری بانک رسالت (شرایط وام های فوری بانک رسالت)

ثبت نام وام فوری بانک رسالت (شرایط وام های فوری بانک رسالت)

آخرین ویرایش:
4 دیدگاه
title

جهت دریافت وام فوری بانک رسالت این مطلب را بخوانید و 6 ماه زودتر وام بگیرید! خواندن این مطلب، زمان کمی از شما می‌گیرد و دیگر نیازی به مراجعه به دفتر خرید و فروش امتیاز وام بانک رسالت ندارید. در صورتی هم که قصد دارید دریافت وام بانک رسالت فوری را به کافی نت بسپارید، بی احتیاطی نکنید. زیرا این مراکز، مجوز رسمی برای فروش امتیاز وام بانک رسالت ندارند. در این شرایط، شخص آگاهی به تمام مسائل نحوه دریافت وام سریع رسالت وجود ندارد. مشکلاتی از قبیل دریافت وام با بهره زیاد، ممکن است گریبان‌گیر شما شود.

مراحل و شرایط دریافت وام های سریع بانک رسالت را در این مطلب می‌خوانید.

راحت ترین راه گرفتن وام چیست


نخستین گامی که باید برای گرفتن راحت ترین وام طی کنید، انتخاب بانک مناسب است. خوشبختانه، بانک قرض الحسنه رسالت دارای شرایط مناسبی برای دریافت سریع ترین وام سریع بانکی است. به صورتی که با استفاده از خدمات اعتبارسنجی مرآت و معرفی وام، شرایط دریافت وام بانک رسالت فوری 1401 برای شما آسان‌تر می‌شود.

در کل، این نکته را بخاطر بسپارید که دریافت وام رسالت با استفاده از خدمات معرفی وام از نوع خیرخواهانه است. با این حال، برخی از افراد سعی دارند که امتیاز وام بانکی خود را با قیمتی گزاف در اختیار سایر افراد قرار بدهند. چگونگی درخواست وام سریع بانک قرض الحسنه رسالت را همانند 4 بخش زیر طی کنید.

نحوه درخواست وام فوری بانک رسالت


1- برای ثبت نام وام فوری بانک رسالت باید افتتاح حساب خود را در این بانک انجام داده باشید. از آنجایی که افتتاح حساب در این بانک به صورت غیر حضوری است، اتلاف زمانی ندارید.

برای افتتاح حساب بانک رسالت اینجا کلیک کنید.

2- پس از افتتاح حساب، از خدمات اعتبارسنجی بانکی بانک رسالت که همان اعتبارسنجی مرآت نامیده می‌شود، استفاده کنید. در نظر داشته باشید که یکی از مراحل اجباری برای دریافت وام رسالت فوری که لازم است طی کنید، اعتبارسنجی مرآت است. در اعتبارسنجی مرآت، گزارش اعتباری دریافت می‌کنید که براساس آن، میزان تعهدات شما مشخص می‌شود. نتیجه اعتبارسنجی که برای شما صادر می‌شود، همانند تصویر زیر است:

وام بانک رسالت فوری
وام بانک رسالت فوری – اعتبارسنجی مرآت

جهت اعتبارسنجی مرآت کلیک کنید.

3- بعد از اینکه نتیجه اعتبارسنجی خود را دریافت کردید، میزان وام دریافتی شما مشخص می‌شود. در صورتی که این میزان وام برای شما کافی نیست؛ از خدمات معرفی وام رسالت استفاده کنید. به طوری که از افراد نزدیک و آشنای خود بخواهید که امتیاز خود را به حساب بانکی شما انتقال بدهند.

از خدمات معرفی وام استفاده کنید!

دریافت خدمات انتقال امتیاز وام، راحت‌ترین راه گرفتن وام سریع بانک رسالت است. چون با این روش، امتیاز شما بیشتر می‌شود و بر همان اساس هم می‌توانید سقف وام خود را افزایش بدهید.

4- در مرحله بعد از منتقل شدن امتیاز وام رسالت به اینترنت بانک با آدرس اینترنتی ibank.rqb.ir مراجعه نمایید. با ورود به اینترنت بانک رسالت، درخواست وام را ثبت نمایید تا وام سریع بانکی را در طی 3 روز کاری دریافت کنید.

سوالات متداول وام در کمترین زمان بانک قرض الحسنه رسالت


راحت ترین راه گرفتن وام چیست؟

یکی از راحت ترین راه‌های گرفتن وام ، استفاده از خدمات اعتبارسنجی مرآت و معرفی وام بانک رسالت است.

وام بانک رسالت فوری را چگونه می‌توانم دریافت کنم؟

از خدمات اعتبارسنجی مرآت و معرفی وام استفاده کنید تا وام فوری بانک رسالت 1401 را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنید.

ثبت نام وام فوری بانک رسالت چقدر طول می‌کشد؟

اگر افتتاح حساب بانک رسات را انجام دادید، فقط باید خدمات اعتبارسنجی مرآت و معرفی وام را دریافت کنید. پس از آن، درخواست خود را در اینترنت بانک رسالت ثبت کنید. این فرآیند در حدود 3 روز کاری، طول می‌کشد.

شرایط وام سریع بانک رسالت چیست؟

بعد از دریافت وام سریع بانک رسالت مشخص می‌شود که باید سفته بدهید یا سفته ضامن را ارائه کنید.

منبع: سایت آی‌کاپ

سوالات خود را در بخش دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

فائزه حسین زاده
من فائزه حسین زاده هستم؛ مهندس کامپیوتر و علاقه‌مند به حوزه مالی و خدمات پرداختی نوین. با این هدف در آی‌کاپ فعالیت دارم تا آگاهی شما را درباره موضوعات مختلف بانکی افزایش بدهم.
دیدگاه کاربران

سلام وقت بخیر امتیاز ها چگونه حساب میشه چندوقت زمامن میبره ؟

مهرناز محمدزاده
پاسخ

با سلام و عرض ادب،
نحوه محاسبه امتیاز وام بانک رسالت را از این لینک دریافت کنید!
در رابطه با مدت زمان محاسبه امتیاز هم در این لینک، اطلاعات کاملی ارائه شده است.

فائزه حسین زاده
پاسخ

آیا ضامن هم نیاز به اعتبار سنجی دارد؟؟

محمد رضایی
پاسخ

با سلام
من یه وام 15 میلیونی میخام
ضمن و چک ندارم با سفته قبول میکنید
شرایط قسط هشا چجوریه

احسان
پاسخ
دیدگاه شما